Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata szatén ágyneművel és pizsamával?

Figyelt kérdés
Használ valaki egyszerre szatén ágyneműt és szatén pizsamát? Még régebben kaptam ajándékba egy pizsit, eddig csak állt, de most valamiért eszembe jutott és arra gondoltam, hogy akkor már ágyneművel próbálom ki. Nem kényelmetlen, csúszós, stb.?

2017. júl. 23. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Csúszós és hideg.
2017. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek.
2017. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem csak szatén ágyneműm van. Szeretem, de először furcsa volt, hogy csúszósabb, mint a többi anyag.


Ilyenkor nyáron nagyon rád tud főni, de egyébként sztem nem rosszabb, mint bármilyen más anyag. :)

2017. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van légkondid akkor simán elviselhető nyáron is. Ezt vagy szeretni vagy utálni lehet, szerintem köztes állapot nincs. Én régóta csak szatén ágyneműkben és pizsikben vagy hálóingekben alszom. Még a lepedő is az. Csúszik rendesen, de én pont ezt szeretem, bár volt olyan párom aki ezt nem tudta elviselni. Ja és kell hozzá egy nagy ágy is :)

23L

2017. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na jó, 2-2 :)

Akkor felavatom :)

2017. júl. 28. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd számolj be milyen volt :)

Egyébként fiú-vagy lány vagy?

2017. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsit csúszós de nagyon kényelmes, én csak ebben alszom
2017. szept. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!