Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki vett már facebookon...

Aki vett már facebookon ruhát, az melyik csoportba vette?

Figyelt kérdés

Főleg az a válasz érdekelne hogy szülő vette gyereknek...Milyen árba gondolkodjak ha énis szeretnék eladni


légyszíves ne bunkozzon senki:D



2017. júl. 24. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mondjuk magamnak vettem, akkor a Boltkórosokban.

Ár: sztem alapvető szabály az, hogyha el akarsz adni használtat, akkor ha nincs benn az eredeti árcímke, akkor az eredeti árhoz képest max. féláron, vagy inkább az alatt lehet csak eladni, kiv. ha vmi limitált szériás vagy luxusmárkás (és itt tényleg a Chanel környékieket értem) vagy épp nagyon felkapott. Mert nincs garancia arra, hogy tényleg csak próbálásig volt az emberen vagy csak 2x hordta. Kínais használtat meg nem is nagyon érdemes megpróbálni eladni, vagy hát meg lehet próbálni, de a többség a márkára megy.

2017. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!