Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a lányomat edzésre viszem...

Ha a lányomat edzésre viszem szerintetek szandált adjak rá vagy tornacipőt?

Figyelt kérdés
Amúgy futóedzésre viszem és ott kötelező a váltózokni és a futócipő én mikor viszem rajtam mindig szandál van mezítláb rajta pedig egy fekete bokatornacipő fekete bokazoknival de gondolkodtam rajta hogy mi lenne ha rajta is szandi lenne zokni nélkül.Én azért gondoltam így mert kb 10 perc kocsival és hogy az alatt csak nem lesz melege de végigondoltam hogy edzés utén leveszi a hosszú fehér zokniját biztos jobban esne neki hogyha nem kéne egy másik zoknit felvenni hanem csak egy szandiban szellőzne a lába. amúgy 12 éves

2017. júl. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz magatehetetlen hülyét nevelni a gyerekedből, akkor ilyen témákon ne rugózz. Ha nagyon aggaszt a dolog, kérdezd meg, ő hogy szeretné, de legjobb, ha ráhagyod. Egy 12 évesnek már illik tudnia egyedül öltözködni.
2017. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2017. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyében tuti valami szandálban vagy papucsban utaznék a kocsiban. Ilyen melegben főleg. De miért te öltözteted ennyi idősen, miért te gondolkozol helyette?
2017. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
12 evesen tud egyedul oltozni, el tudja ezt donteni. Sot, meg edzesre is el tud menni egyedul.
2017. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!