Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most vettem egy 15 soros...

Most vettem egy 15 soros acélbetétes bakancsot és mellé piros fűzőt. Ha mindkét bakancsba befűzöm annak van önálló jelentése? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Befűztem csak randomba a jobb bakancsba, de nem tudtam, hogy bármilyen jelentést hordozna mert soha nem hallottam róla. Most mint kiderült az anarchista punkot jelenti. Probléma, hogy én csak jelentés nélkül akarom hordani? Sokan tudnak a jelentéséről? És ezért meg fognak lincselni/verni? (elvileg ha a balba fűzöm akkor meg kommunistának néznek)

2017. aug. 1. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sz*rság, de ez van, nem tehetünk ellene semmit. Én fehéret akarnék fűzni a bakancsomba, mert tetszik, de akkor én vagyok a rasszista, pedig nem. Ezért nem teszem, mert nem akarom, hogy annak nézzenek. Érted. A színes bakancsfűzők sajnos ki lettek sajátítva, nem lehet szándék nélkül hordani...illetve lehet, de azt nem éppen kellemes kővetkezményeket vonhat maga után. Bűntetni nem fognak érte, csak a "fűzőviselés-fajtád ellentétes oldalának", vagy utálóinak haragjára kell számítanod.
2017. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

punkoké a piros

fehér a khm neonáciké

sárga az antiszemitáké

kék a rendőr-gyűlölőke

hirtelen ennyi, ha jól emlékszem...

legyen benne mintás fűző :D vagy ha csaj vagy, akkor szalag :D egyébként nekem a rendőrök a sima sportcipőmben is belekötöttek az alapból hozzá járó kék fűzőbe.... :D

2017. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért azt nehezen hiszem el, hogy a rendőrök a kék fűzőbe (főleg sportcipőben) belekötnének.

Kérdező, hordd olyannal, amilyennel tetszik. Felesleges komolyan venni ilyen mértékben egy szubkultúra által kőve vésettnek hitt "szabályt".

Ez nem egy törvény, csupán a különbő színű fűzők kombinációi ilyen jelentésekkel bírHATnak. És a feltételes mód a lényeg. Van pár elvetemült, aki felháborodik mindenen, de ne foglalkozz velük.

2017. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!