Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, Férfiak ti hol vesztek...

Fiúk, Férfiak ti hol vesztek nadrágokat?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és egyszerűen sehol sem találok jó nadrágokat se rövidet se hosszút..mai divatú érdekelne..ma néztem a new yorkerbe néztem a takkoban de sehol..

Ti hol veszitek?



2017. aug. 2. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Farmer Bolt...
2017. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiú öcsém mindig talál a New Yorkerkbe, a Takkot felejtsd el. Esetleg H&M, vagy C&A!:)
2017. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Második..ha hiszed ha nem ma egy farmer rövid gatya se volt a new yorkerbe :D
2017. aug. 2. 21:20
 4/7 anonim válasza:
Rengeteg ismerosom veszi a gatyait new yorker-be de ha az nem felel meg segitek. Bershka, zara, H&M szerintem ezek a legjobba :D
2017. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Valahol vegyél aztán irány a varrónő!

Én is levágattam a fenekemig ezeket a nevetséges térdigérő szharokat ebbe a melegbe tök jól szellőzik a combom , fenekem így.

A lányoknak több eszük van látszik...

2017. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hádában. Női részleg. 5 nadrágot vettem 10k-ért.
2017. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen típusút keresel? Ha a szűkebb fajtákat akkor olyanokat én a NYorker-ban szoktam venni, vagy takko vagy gate.
2017. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!