Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bakancsot vásároljak,...

Milyen bakancsot vásároljak, ami megfizethető és jól is néz ki?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a szintre, hogy nincs megállás, nekem ez lesz az életformám, és kezdésnek milyen bakancsot ajánlanátok? 170 cm magas vagyok és nem tudom, hogy 14 soros at vagy 10 sorosat vásároljak. Illetve most töltöm a 14. évemet és anyám nem engedi, hogy kopasz legyek. Neki mit mondjak, hogy megértsen?
2017. aug. 2. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van 10 és 14 sorosam is, a 10 jobb, könnyebb fűzögetni és kevésbé meleg, vaterán, jófogáson nézz szét, 10-15-ért is tesznek már fel martenseket.
2017. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 3. 00:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Azta! 14 évesen eldöntötted, mi lesz az életformád. Ez igen. Hidd, el, tíz év múlva te is nevetni fogsz ezen.

A kérdésre: a kettő között azért jókora különbség van, kinézetre és benyomásra is. Mindenképp azt vedd meg, amelyik jobban tetszik. Ne törődj mással, ha nem vagy biztos benne, vagy a szíved mélyén érzed, hogy a másik jobban behön, és úgy veszed meg, könnyen lehet, hogy meg fogod bánni, és nem fogod benne jól érezni magad.

Vagy: vedd meg mindkettőt.

2017. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kössz! Illetve az "életformára" érkezett válaszodra, csak azt tudom mondani, hogy mindörökké magyar maradok, és ezt nem változtatja meg senki és semmi.
2017. aug. 3. 08:15
 5/15 anonim ***** válasza:
A Steel megfizethető, és szerintem elég jól is néz ki (már ha ez számít), viszont sokan panaszkodtak (panaszkodnak), hogy sokat (vagy nagyon sokat) hordva a minősége nem túl jó, bár én főleg inkább azt hallottam, hogy eléggé változó (ezt magam is alátámaszthatom). Viszont sok színben és magasságban kapható, 2 Steel is kijön egy erősebb Martens árából (ez csak az árak viszonya miatt jegyeztem meg), ami viszont egy tényleg igényes márka. Sorszámilag szerintem kezdésnek jó választás a 15 sor, később lehet le is, fel is menni a számmal, ha úgy gondolod, hogy egy bakancs nem elég.
2017. aug. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Annak nagyon örülök, hogy magyar maradsz, tetszik a felfogásod...de őszintén, erről a bakancsosdiról azt hittem, kemény metálban utazol. Ha megkérdezhetem...miért kelléke a magyar létnek az acélbetétes?
2017. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

68%-os!

Milyen érdekes hogy egy fiúnál rágódsz ezen hogy minek neki acélbetétes, de ennél a kérdésnél ahol egy nő akarja viselni akin aztán bődületesen nevetséges ott nem fűztél kommentet!!!!


Milyen érdekes ...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Menj már innen a te mániákus hímsoviniszta. Nem hibáztathatsz, amiért nem válaszoltam egy kérdésre. Mivan ha nem is láttam, nem tudhatod. Ne itt téríts. Nem mondtam ennek a kissrácnak se, hogy ne hordja. Senkinek nem is fogom mondani, hogy valamit ne hordjon.

Hányan pontoztak le, hogy 20%-on vagy?

2017. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy semmi közöd hozzá, hogy mihez kommentelek és mihez nem.
2017. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 hagyd, ő ilyen, hónapok óta ezzel éli ki magát hogy azon sír a nők miért viselhetnek "férfi" euhát (mert uygebár uniszex nem létezik) és minden nő aki nem szoknyában és magassarkóban jár egy buta leszbi rib-nc, őt szegény férfit meg elnyomják mert nem hordhat lány nadrágot, harisnyát és tangát (az mellékes hogy senki nem tiltja de a gonosz társadalom nem engedi)

ne írj vissza neki, ne etesd a trollt.

2017. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!