Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hordtok ezen a nyáron...

Lányok, hordtok ezen a nyáron ilyen szoknyát?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem adja ki a képet.
2017. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, szóval ilyet: [link]
2017. aug. 3. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralason volt egy hasonlo ruha rajtam ilyen also resszel, csak feherben. De hetkoznapi eletben nem vennem fel :)
2017. aug. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont egyik nap vettem fel egy ruhát, aminek ilyen fazonú az alja, csak rövidebb, és mondtam barátomnak, hogy már nem hordom, mert nem divatos és nem tetszik
2017. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen szoknyám de szerintem szép.
2017. aug. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem hordok semmilyen szoknyat
2017. aug. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szép de nem az a "leugrom a boltba" ruha, inkább randira vagy barátnőkkel beülni valahova lenne jó.
2017. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én olyan tengerparti, strandolgatósnak tudom elképzelni, csak kicsit élénkebb színben.
2017. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hasonlóm van több is meg maxi ruhák aminek ilyen elől rövid hátul hosszú földig érős. Én nagyon szeretem, ha kicsit hűvösebb van akkor veszem fel, pl tegnap este is ilyenbe mozdultam ki. Csak én inkább élénkebb szín párti vagyok fekete, sötét színűek csak max combig érős szoknyákban tetszenek

23L

2017. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!