Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok leggings, bőrkabát és...

Csajok leggings, bőrkabát és tűsarkú ősszel divatos lesz?

Figyelt kérdés

2017. aug. 4. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Fújj. Értsétek már meg hogy a leggings nem nadrágpótló. Hozzá tűsarkú? Eskü felakasztom magam ha meglátnék egy ilyet az utcán
2017. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Most jót nevettem..Viszont ha komolyan gondoltad,akkor felejtsd el nagyon gyorsan,ez soha nem volt és nem is lesz divat..Osztom az első véleményét.
2017. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
osztom az első kettő véleményét, ez a tökéletes kombinacio, hogy konnyűvérűnek nézz ki
2017. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes a mellkidobós, pi*sakilátszós együttes nem veri ki az első 2nek. Leggingseket gyártanak utcai verzióban, alapvető egy nő ruhatárában, aki nem tudja milyen az utcai nem átlátszó leggings, az elég szánalmas lehet.
2017. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Matt fekete leggingsel és hosszú pólóval simán felvehető, nem értem mi ebben a megbotránkoztató, sokkal durvábbakat is látni.
2017. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
sztem csini
2017. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Latnunk kene kepet!
2017. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Bravó #4 ha amiatt tartasz szánalmasnak egy embert,mert nem hord utcára leggingset,saját magadat mutatod be.😉👏🏻
2017. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 , már miért nézne ki ettől könnyűvérűnek? Könnyűvérűnek inkább azok néznek ki, akik olyan nadrágot hordanak, amiből a fél seggük kint van.


Kérdező, nem, nem divatos. De ha neked jól áll és jól érzed benne magad, vedd fel.. Kit érdekel a divatosság-


Ha átlátszóbb a leggings, hosszú felsővel viseld, ami takarja a feneked.

2017. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és #8, nem tudom te hogy értelmezted a 4-est , ő arról magyaráz, hogy a leggingsből vannak nem átlátszóak is, amik " alapvetőek egy nő ruhatárában" ..... Szövegértés.
2017. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!