Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok eredeti Supreme...

Kis Dávid Attila kérdése:

Hol tudok eredeti Supreme pólót venni M. o-on? És szerintetek ez kamu? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hol tudok viszonylag olcsón supreme polót venni?Ha lehet Magyarba de ha nem az se baj.És szerintetek az kamu hogy van egy insta oldal(sznobshop) és ott egy Supreme x Luis Vuitton póló 5000 Ft.Ez tuti kamu meg a supreme pólók is 5000.Kész röhej

2017. aug. 5. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha megveszem onnan akkor látszik hogy nem eredeti vagy nem is lehet észre venni
2017. aug. 5. 12:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Supreme cuccokat Mo-n venni csak viszonteladóktól lehet. Az az oldal meg biztos kamu, és igen a hamisítványok nagy részéről könnyű megmondani hogy fake.


Olcsón sehol nem fogsz találni supreme cuccokat!

2017. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most Amerikában volt egy ilyen botrány, hogy asszem Costco-ban lehetett kapni Supreme pólókat, mert nem tudták eladni és 1-2 dollárért adták el. Keress ilyeneket, vagy rendelj hivatalos oldalról.

Az ilyen instas shopok mind kamuk.

2017. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A Sznobshop nyilván nem eredeti cuccokat árul annyi pénzért. Az a hülye aki ezt gondolja. De viszont a felhasználói visszajelzésekből ítélve megbízhatóak, illetve jó minőségű, nyilván utángyártott(nem szeretem a hamisítvány kifejezést de kinek hogy) amit eladnak.


Én úgy vagyok vele, hogy teszem azt egy Jordan cipőt megveszek inkább egy eredetit, mert itthon is rengeteg helyen lehet kár kapni, még néhány Supreme is termékre is bukkanhatunk, ami eredeti, de hogy Bape termékeket nem találsz itthon, arra mérget vehetsz. Abból inkább megveszek egy pofásabb utángyártott modellt, mint hogy Japánból rendeljek egy pulcsit 60 ezer forintért, vagy eBayen átverjenek. Lehet csak én látom így ki tudja. Minden esetre Supreme cuccot még lehet találni különböző webshopokon is itthon, árából többnyire megítélhető hogy eredeti vagy utángyártott.

2017. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok. Utánajárva azért változó az áruk a Sznobshopos, iletve más ilyen boltok termékeinek, mivel külföldről hozzák be (eBay, Aliexpress), csak annyi, hogy a megbízhatóbb boltok nem vernek át, meg lehetséges az utánvét a webpiacokkal ellentétben. Ennyi az előnye, nyilván ezek a cuccok nem eredetiek, de attól független lehet jó minőségűeket kifpgni. A minőség árral arányosan növekszik.
2017. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Magyarországon van most egy honlap,a neve True To Sole, van insta oldala is ahol válaszolnak meg van kettő boltjuk Budapesten. Én innen rendeltem nem rég egy supreme polot :)
2020. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lényegében ez az egész supreme egy kérdőjel nekem, ugyanis nincsen levédve minden országban, pl.: olaszországban levédte valaki más és legálisan használhatja így a logót, a ruhák viszont nem eredetiek.
2020. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!