Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit viseljek a légkondis irodába?

Mit viseljek a légkondis irodába?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon hideg van (mindig 20 fok alatt, kb. olyan idő, mint a boltokban a hűtő mellett). Igazából akkor éreztem magam valamennyire komfortosan, amikor a túracuccaimban ültem (polárpulcsi pl.) de annyira fúj a légkondi, hogy legszívesebben síálarcban ülnék egész nap, meg kesztyűben :) Ha a téli, őszi cuccaimban mentem be megszóltak, hogy milyen feketén nézek ki.... és tényleg hülyén is néz ki.

Ötletek, hogy mi az ami mutat, de a túlélésre is jó?


2017. aug. 5. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj hogy vegyék vissza kicsit a klímát, az sem megoldás hogy megfázol.
2017. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehet állítani a klímát, 25-26 C-nál nem kell hidegebb. Még télen is 22 C-ra fűtik a helyiségeket, nem normális a 20 C alá hűtés.
2017. aug. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet állítani, mert akivel együtt ülök, a vezetőségnek fontosabb, mint én, és mivel ő egy nagyon kövér, klimaxos nő, ezért neki extrém hideg kell. Ha lejjebb veszem a légkondit, visszacsavarja. Két éve folyton azzal küzdök, hogy ne vegyék ki a vesém. Nem viccelek. De senkit se érdekel itt, pedig tudnak a problémámról.
2017. aug. 5. 14:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani, hogy ez így nem lesz jó és kicsit vegyétek feljebb mert ha lebetegszel akkor sok idő lesz mire meggyógyulsz.
2017. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz kiállni magadért, és nem találtok megoldást, mondj fel. De máshol is lesznek problémák és azt is meg kell oldani. Vagy szenvedsz és rámegy az egészséged.
2017. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem muszály sötét ruhában lenni. Egy kardigánt rákötsz a derekadra, egy világos felsőre [link] mondjuk egy ilyen mellény, ezt csak nem szólják meg. Én mondjuk májusban amikor még nem volt meleg, így

dolgoztam.

2017. aug. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!