Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak fiatal lányok...

Miért hordanak fiatal lányok is egyszerű egyrészes fürdőruhát?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Talan mert jobb benne uszni?
2017. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
09:41 : A strandokon is többen ilyenben vannak, pedig csak fürdőznek. Elég unalmas látvány.
2017. aug. 6. 09:42
 3/17 anonim válasza:
94%
Most divat lett megint az egy részes
2017. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Erika.Csavaros válasza:
21%
Hát én fel nem venném.Nem vagyok "fiatal csitri" de bizony én megmutatom a 2 részes fürdőruciban hogy mim van fent és mi van alattam,illetve milyen a hátsóm :-)
2017. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Mert kényelmes. :)

A bikini sokszor elmozdul, nem érzem jól magam a strandon, ha folyton azt kell figyelnem, kilátszik-e valamim.

19/L

2017. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
13%
Eleg lehagholo latvany az olyan. Nekem mindig a dagadt nok jutnak eszembe rola
2017. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Lehet h neked unalmas, de en pl orulok h kenyelmes. Pedig jo testem van.

De tudod...nem szingli mindenki mint egyesek.

Nem mutogatni megyek oda, hanem furodni es uszni. Itthon nezeget engem eleget a volegenyem ;)

Szr ugy ha neked csak ennyi jar az elettol, te kisfszu :D

2017. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Most megint divat az egyberészes, és nagyon csini fazonok vannak.
2017. aug. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Erika.Csavaros válasza:
23%
Na álljunk meg kicsit,az a nő akinek van mit megmutatni az bizony meg is mutatja,ez ellen akármiként is ugráltok ez a valós.Én sem veszek fel 1 számmal kisebb bikinit meg nem lóg ki az alsó rész alól a nunim,de bizony látják azt is hogy hoppá feszes has,nulla narancsbőr,és bizony ez nem magától "jött" mert a genetika csak egy dolog,mellette a táplálkozásomra is ügyelek és bizony napi szinten több órát "nyúzom" magam azért hogy ne legyen rám írva a korom,és jól érzem magam a bőrömben. Sok nő nem meri felvállalni magát mert "függ" valamitől vagy valakitől,hát én nem,és vagyok aki vagyok,és nagyon nem érdekel hogy egy "idegen" aki nem ismer mit mond rólam. Nem a pasiknak,hanem sokszor nekem nőnek fordul fel a gyomrom attól hogy sok nő hogy "játsza" az álszentet,de közben depressziós mert elfojt magában egy halom dolgot,ébredjetek már fel,azt kezdjetek élni!!!
2017. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
10%
Fiú vagyok, de egyet értek Erika nénivel.
2017. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!