Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Voltál már úgy valahol, hogy...

Voltál már úgy valahol, hogy nem volt nálad semmilyen lábbeli? Ha igen miért és hol?

Figyelt kérdés
2017. aug. 7. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nyaraláskor gyakran mászkálok mezítláb.
2017. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom elképzelni hisz nem mennék mezítláb az utcára. Velem az már fordult elő hogy egy napos napon átmentem papucsba egy barátnőmhöz és másnap bokáig érő eső esett.
2017. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Nem. Otthon járkálok mezítláb vagy zokniban de ha elmegyek valahová, akkor rajtam van a cipő, amiben elmentem.
2017. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez milyen hülye kérdés? Te itt Magyarországon a szegény gyerekeken kívül látsz mást cipő nélkül? :/

Kérdésre válaszolva, nem, nyáron megsülne a betonon a lábam, télen megfagynék, alapból meg ki az a hülye, aki szívesen lépked bele mások köpéseibe, meg fene tudja mibe?

És alapból sem csinálok magamból hülyét.

2017. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bátyám járt úgy, hogy a vonaton nem volt senki a fülkében, levette a cipőjét és elfeküdt az ülésen. Elaludt, és mikor fölkelt nem volt meg a cipője. A táskáját nem vitték el de átkutatták. A telefonja benne volt a farzsebében az megmaradt meg a tárcája is szerencsére. A táskában nem volt másik cipő aztán felhívott az állomásról, hogy kivinnék-e neki egy pár cipőt. Mondjuk röhögtünk rajta milyen lett volna a Keletiből mezítláb hazacsattognia de tél volt, nem kockáztatta a felfázást.
2017. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen helyzetet el sem tudok képzelni.

Maximum úgy, hogy tengerparton vagyunk és sétálok a homokban, a papucsom meg az ágy mellett maradt.

2017. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!