Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják ezt a stílust...

Hogy hívják ezt a stílust vagy egyáltalán milyen ruhadarabok ezek?

Figyelt kérdés

Nos találtam egy számomra igen tetsző stílust, amit nagyon szeretnék átvenni, mert nagyon hozzám áll, viszont fogalmam sincs, hogy élőben hogy néznek ki ezek. Csatolok egy időre beállított linket.

Az érdekelne ami a karakteren van, azt a kabátot, hogy hívják és milyen stílusú nadrág van hozzá? Nem nagyon értek sajnos ezekhez a profi divat témákhoz, ezért hozzátok fordulok. Előre is köszönöm a segítségeteket :)


[link]



2017. aug. 8. 02:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Most kajak valami anime-t linkelsz egy ilyen kérdés alá? Azok rajzolt dolgok! Ezeknek nincs különleges neve, sportosan elegáns öltözet és ennyi!
2017. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mond, hogy nem animénak akarsz kinézni...
2017. aug. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A felső öltözet neve ballonkabát, és a nadrág vászon. Régebben a nyomozók alap kiegészítője volt egy sztereotípia szerint 80-90-es években, viszont még a mai napig kedvelt ruhadarab, sok országban használják elegáns keverhetősége miatt és igen praktikus szellős időben szolgálhat tavaszi kabát helyet.

Köszönöm wikipédia a választ, viszont azt a nagy 0-át is köszönöm amit a gyakori kérdések válaszolóitól kaptam. Közel magasról szarok rá, hogy mi a véleményed a stílusról, azt kérdeztem, hogy hogy hívják.

2017. aug. 9. 23:31
 4/5 anonim válasza:
Akkor meg miért írtad ki ide, ha megtaláltad wikipédián? Amúgy senki sem kíváncsi arra, hogy mi a neve, szóval nem kellett volna kiírnod.
2017. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki, mert fáradt voltam és nem jutott egyszerűen eszembe, hogy hogyan tudnék egy olyan dologra rá keresni, amit egyáltalán nem ismerek és hátha tudnátok nekem segíteni hülye..

Már nem teljesen emlékszem azt hiszem valahol a google 27-edik oldalának leírásának a kommentjében..

Attól még hogy téged nem érdekel, viszont mást érdekelhet és mivel ilyen nehezen találtam rá, gondoltam kiírom ha valaki rá akad a kérdésre akkor ne kelljen ennyit szenvednie, hanem itt megkapja rá a választ.

Senkit sem érdekel a véleményed, ezen az oldalon vagy válaszolsz vagy egyszerűen nem kommentelsz, de ezt sokan nem tudják felfogni, hogy ez nem facebook..

2017. aug. 21. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!