Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pulcsit szeretnék venni, hogy...

Pulcsit szeretnék venni, hogy vannak az ázsiai méretezések?

Figyelt kérdés

Eddig még nem vásároltam ruhát neten, ezért nem vagyok jártas az ázsiai méretekben. Európai M vagy L pulcsit hordok, ez a ruhától függ. Az ázsiai méretezés S-től egészen 4XL-ig megy. Olvasgattam róla, de nem igazán jutottam előrébb, gondoltam hogy XL-t rendelek, de barátnőm szerint 2XL kéne. Nem vagyok biztos benne, aki jártas ebben, megköszönném a segítségét :)

Nem szeretnék se nagyon bő, se nagyon szűk pulóvert.



2017. aug. 8. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem L-es a méretem, ázsiaiban XL.
2017. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nekem is jó lesz az XL :)
2017. aug. 8. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Én M-L hordok itthon(szeretem a bő pulcsikat), és az XL kicsi volt, az XXL pedig túl nagy.:D
2017. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pulcsiba én is szeretem a bő fazonúakat :D

Még nem rendeltem meg, és tényleg azon gondolkoztam hogy 2XL-t rendelek. Ha az túl nagy, azt még be tudom szűkíteni, viszont a kicsivel nem tudnék mit kezdeni :D Szóval marad a 2XL.

2017. aug. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!