Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért akar apám lebeszélni...

Miért akar apám lebeszélni arról, hogy rövidnadrágot hordjak?

Figyelt kérdés
Elég mackós srác vagyok (némi pocakkal), de mint minden fiú, én is szeretek rövidnadrágot hordani, ha itt a jó idő. Apám hozzám hasonlóan mackós, pocakos, de ő nagyon szégyellős, soha nem vesz fel rövidnadrágot, nincs is neki. Tegnap velem is veszekedett, hogy miért rövidgatyában (egy normális, oldalzsebes térdnadrág volt) megyek vele rokonlátogatóba, miért nem tudok felhúzni egy rendes hosszúnadrágot. Azt is mondta, hogy testesebb férfiaknak nem áll jól a rövidnadrág, ő is ezért nem venne fel ilyet soha, s azt tanácsolta, én is mondjak le a rövidnadrág-viselésről. Hallgassak rá? Vagy egy kicsit ducibb fiúnál még azért nem gáz a térdnadrág?
2010. máj. 24. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha odafigyelsz arra, hogy ne nézzen ki igénytelenül (ne lógjon ki a hasad, ne legyen túl szoros, túl bő, hasonlók) akkor nem kell megsülnöd csak azért mert duci vagy:)


17/L

2010. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

cső vegyél fel msn re:)Kejzi@freemail.hu

am sztem simán hordhatsz rövid gatyot nekem is van egy kis pocakom mégis hordok csk nem nagyon szeretem:D mert kicsit férfias a lábam magyarul szörös:D és nem szeretem ha látják

2010. máj. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos azért mondta mert a rokonok akikhez mentetek, olyan régimódiak és elvárják az elegáns öltözködést ha valaki vendégségbe megy.
2010. máj. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség...Attól,hogy dagadt vagy,ugyanúgy hordhatsz rövidgatyát,mint bárki más a nagy melegben.Sőt,a dagadtaknak még sokkal jobban melege van,úgyhogy ne hallgass apádra :D Én dagadt lány vagyok,és én is hordok rövidgatyát,nem bírom a meleget.
2010. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A párom is mackós alkatú, mégis hord rövid nadrágot, és nem néz ki benne hülyén.

Nehogymár nyáron 40 fokban hosszú gatyában legyél...

Apád, ha szégyenlős, az az ő dolga, akkor ő ne vegye fel, de neked nem muszáj követni:-D

2010. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne hallgass apádra! Nyugodtan felvehetsz rövidnadrágot, térdnadrágot. :)

Már miért ne állna jól a rövidnadrág?

Én kicsit ducibb lány vagyok, de hát nyáron nem fogok megsülni hosszúnadrágban.

Láttam már mackós pasit rövidnadrágban, és bizony az volt az első gondolatom, hogy de jó nadrágja van. :D

2010. máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hordd nyugodtan azt a gatyát!!:) Nekem amúgy a macis pasik jönnek be, szóval hajrá!!:D

Amúgy én is a divatosan gömbölyű (:D) nőci vagyok, de nem fogok megsülni nyáron!!Sőt, bikinit is húzok, hogy ha nagy is, legalább barna legyen a pockóm:D

2010. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!