Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szemüveg tényleg öltöztet?...

A szemüveg tényleg öltöztet? úgy értem aki divatos dioptriás szemüveget hord . Vagy pl jól öltözködik és még divatos a szemüvege is még jobban kiemeli az arcát?

Figyelt kérdés
2017. aug. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy oltoztet, nagyon is :)
2017. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sokszor hordok szemüveget 0 dioptriásat csak mert tetszik és (mások szerint is) jól áll és igen egy jól megválasztott szemüveg tényleg öltöztet :)
2017. aug. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Öltöztet igen, és mint tudjuk, rosszul is könnyen fel lehet öltözni.
2017. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szemüveges vagyok, és már nagyon sok fajta szemüvegem volt. Ha megtalálod az arcformádhoz illő legjobb keretet, és a színt ami jól áll neked, akkor nagyon jól öltöztet.
2017. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen öltöztet, ha az arcformádhoz megfelelő fazont választassz.

Nekem ilyen szemüvegem van: [link]

Sima divatszemüveg, kaptam is már meg hogy minek hordom ha nincs rá szükségem, örüljek hogy nem vagyok szemüveges.

Nos, ékszereket is azért hordunk mert tetszik de nincs rá komolyabban szükségünk, akkor miért ne? Ettől még értékelem hogy jól látok :D

És igen, nagyon megtudja változtatni az ember arcát.

2017. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!