Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ismerősöm bőrcipőhöz...

Egy ismerősöm bőrcipőhöz fehér zoknit vesz fel. Szerintetek szóljak neki, hogy nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Már más közös ismerősünk is szóvá tette, de neki eddig senki nem mert szólni. Nem akarom, hogy a tudta nélkül lenézzék idegenek, mert nagyon kedvelem. Ugyanakkor tudom, hogy megalázó lehet ilyet hallani. Tudom, hogy mindenki azt vesz fel amit akar és senkinek semmi köze hozzá, de ebben az esetben olyan dologról van szó, ami nem csak itthon kelt rossz benyomást, hanem külföldön is. Attól mert az igazságérzetem háborog és megértő, még ugyanúgy le fogják nézni ezért.

2017. aug. 12. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A véleményem (de csak azért, mert megkérdezted): én nem mondok véleményt kéretlenül.
2017. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, én sem szólnék. Sokaknak lehetne valamiért szólni, de minek??
2017. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igaza van. Igazából én is hasonló véleményen vagyok, de elbizonytalanodtam, mert az ismerősömről van szó. Majd ha rákérdez, akkor azt mondom, hogy - mintha hallottam volna ilyesmit, de nézz utána neten. - Köszi a véleményeitek.
2017. aug. 12. 15:34
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Ti valami elitista, sznob szekta vagytok?
2017. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Gondolom téged az öltöny és tangapapucs párosítás sem zavarna.
2017. aug. 12. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem őszintén mondd el neki. :)
2017. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Kik nézik le és hol? Michael Jackson is vett fel fehér zoknit, senki nem nézte le ezért, max aki utálta. Akit szeretünk, olyannak fogadunk el amilyen.

Egyébként hány évesek vagytok, és milyen a viszonyotok? Ha fiatalok és fiúk, nyugodtan szólj be neki viccesen a zoknija miatt. Ha 60 éves akkor hagyd a francba.

2017. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon frappáns visszavágás.

Nem tetszene az öltöny-tangapapucs párosítást, de soha nem értettem meg az ilyen felszínes embereket, akiknek ez problémát okoz.

Írom ezt úgy, hogy én nagyon odafigyelek az öltözködésemre, és nem vagyok hajlandó bizonyos szintű minőség alá menni, de ezt nem várom el mástól, nem ez alapján ítélkezem.

Az újgazdag proliknál figyeltem meg ezt a fajta finnyáskodást, amit te képviselsz, kompenzálás egy enyhébb fajtája.

A modoros fogalmazásmódod, helyesírásod (hiánya) is erre utal.

További jó erőlködést!

2017. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!