Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szárítsam meg gyorsabba...

Hogyan szárítsam meg gyorsabban a ruháim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap megyünk nyaralni,és anyum mondta hogy amiket akarok vinni ruhákat azokat mossam ki én,mert neki még kell csinálni több dolgot holnapig.Már egyszer megmutatta hogyan kell mosni mosógéppel,de úgy látszik elfelejtettem,mert amikor a mosógép kimosott,állt benne a víz..:'D

Oké,akkor más fokozatra kapcsoltam,eltűnt a víz,de a ruhák csurom vizesek voltak még így is,gondolom az nem a centrifugás fokozat volt :(

Kicsavartam őket azért,és úgy teregettem ki őket,de van egy olyan érzésem hogy nem fog megszáradni holnapra..:(

Holnap reggel indulunk,és valamit tennem kéne,szóval tudtok nekem segíteni? Hogyan pörgessem fel a száradást?



2017. aug. 13. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
rakd vissza centrifugara. Van kulon funkcioja, ami nem mos, csak kicentrifugal. Ami mosogepunkon ez egy kakaos csiga jel. :D kerdezd meg anyukadat, hogy melyik az a program
2017. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1, mitől kakaós?! :D
2017. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat egy fekete csiga alaku jelbol all.nemtudom, en mindig kakaos csiganak hivom :D
2017. aug. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!