Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok ajánlani lehetőleg...

Tudnátok ajánlani lehetőleg pesten jó turkálókat?

Figyelt kérdés

Olyan érdekelne ahol sok fiú/férfi cucc van. Gatyák, pólók, kabátok stb.

Minél nagyobb választékos érdekel és nem olyanok ahol fullegyedi designer cuccok vannak "arany"áron.

Ha tudjátok hogy van-e próbafülke a boltban azt is megköszönném, ha melléírjátok.


2017. aug. 13. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a Cream turikban nézz szét. Van a Blahánál, a Vámház körúton, a kis körúton.

A Blahánál lévőben a bejárattól balra vannak a férfi cuccok.

Próbafülke mind két szinten van.


A Hádákban is vannak férfi ruhák, de én mostanában drágálom a Hádákat. Van Háda a Rákóczi úton, a Corvin plázában, a Sugár üzletközpontban, most csak ennyi jut eszembe, régen voltam Hádában.


A humana turikban is szoktak jó holmik lenni, férfi ruhák is. A Keleti felé a Rákóczi úton, illetve a Nagykörúton több üzlet. Sajnos, nem tudom, pontosan hol. Viszont ami az Astóriához van közel Humana, az nagyon gáz, oda ne menj.



Ha cipőt is szeretnél, a Blahához közel van a Páratlan cipőturi, itt igazi kincsekre leleltem már. Vannak férfi cipők is.


Konkrét férfi turiról nem tudok. Pedig nem lenne rossz.

2017. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Humanát én is ajánlom,honlapot nézzd meg! 😉
2017. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háda.
2017. aug. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!