Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz a zöld cipő egy 15...

Nem gáz a zöld cipő egy 15 eves fiúnak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert nem akarok tul szines lenni mint egy papagaj, de tetszik a cipo es kulonlegesnek tartom, kerlek kort es nemet is irjatok, koszonom. Es ha jo akkor, kernek otletet hogy milyen szinu polokat javasolnatok hizza.
2017. aug. 13. 22:09
 2/8 brigcifolti válasza:
Egy zöld cipőtöl még nem leszel papagály :D Javaslom a fekete nacit fehér póloval, és még a zöld is megy. Tehát ha fel veszed a cipőt leginkább egyszínű ruhákat vegyél fel :D Nemet egyébként nem tudom miért kértél de lány vagyok xD
2017. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan arnyalatu zold polo mint a cipo hozza fekete/sotetkek farmer


14/l

2017. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem gáz ha jól párosítod a felsőt és a nadrágot..Szerintem sötét póló és nadrág,de szerintem egy világosabb felsővel és egy sötét nadrággal is jól nézne ki


15/l

2017. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az, csak tudni kell hozza oltozkodni, bar nehezebb mint pl egy fekete ciponel.
2017. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, igazad van, papagájosan néz ki.
2017. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz,csak tényleg nem mindegy mit veszel fel hozzá. Egyszínű pólók,fekete,fehér,sötétkék,szürke stb.


Esetleg egy képet a cipőről? Úgy könnyebb véleményt mondani. 13/L

2017. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem gáz ha ez tetszik horjdad. :)
2017. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!