Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vertek már át titeket Gardróbc...

Vertek már át titeket Gardróbcsere, Jófogás, hasonló oldalakon? Ha igen, mivel? Mennyire "biztonságosak" ezek az oldalak?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer rendeltünk onnan nagyszüleimnek telefont, vadonat újat és semmi gond nem volt. Pontosan jött, előreutalással fizettünk. DE ez nagyon attól függ, hogy milyen eladót fogsz ki. Vannak nagy átverések sajnos (pl telefon helyett téglát rak a csomagba). Szóval nagy értékben szerintem ne rendelj innen előreutalással...

Legbiztonságosabb a személyes átvétel. Találkoztok egy megbeszélt helyen, megnézed a terméket hogy minden okés-e vele és utána szépen kifizeted.

2017. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én aktívan gardrobcserézek. többségben nagyon kedves emberekkel lehet összefutni, viszont emellett rengeteg az olyan is, aki érdeklődik egy termékről, aztán eltűnik a semmibe. én lebonyolítottam már jópár adás-vételt, ezekből csak egyszer volt probléma.

cseréltem egy lánnyal, egy pólót kellett volna kapnom. én elküldtem, kértem, hogy küldjön a feladószelvényről ő is képet, azt írta, jó. ezután vártam napokig, a kép sehol, a póló sehol. írtam a csajszinak, semmi. ezután törölte az összes termékét, és kiírta, hogy az oldala szünetel. ez volt áprilisban, ezóta sem történt semmi :DDDDDD

2017. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gardrdróbcserézek, meg facebookon is árulok. Sajnos azt kell mondanom, hogy mióta ezt csinálom nagyon sokat csalódtam az emberekben. Rengetegen csak hitegetnek, hogy ekkor, meg akkor majd utalnak, viszont mikor meg utalni kellene továbbra is ígérgetnek, de sokan még csak arra sem képesek, hogy válaszoljanak, pedig voltak fent, tehát látták az üzenetet. Természetesen itt is vannak becsületes vásárlók, akik a megbeszélt időpontban utalnak, és nem hitegetnek, de sajnos egyre kevesebb. A másik kedvencem mikor a "vevő" könyörög, hogy küldjem neki utánvéttel a cuccot, aztán pedig nem veszi át...
2017. aug. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anc ***** válasza:
0%
Én nem bízom ezekben az oldalakban, mert mindenki előre utalást kér, arra pedig semmi garancia, hogy meg is kapom az árut... Egyedül a Vaterát szoktam használni, mert ott legalább látom az eladók értékeléseit, meg van kártérítési garancia is.
2017. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó, a gardrobcserén is látható értékelés. bár nagyon sokan ezzel is visszaélnek, van, aki több kamuprofilt is gyárt magának, hogy írjon pozitív értékeléseket... vagy ha letiltják egy profilját, csinál másikat. erre meg megoldás lenne, ha ip cím alapján tiltanának/engednének csak egy profilt létrehozni
2017. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jófogás-

Többször rendeltem, cseréltem, nem volt problémám. Anyám egyszer vett magának egy mayo chixes kabátot, a képen lila volt és hibátlannak volt leírva...amit kapott: tűrkiz színű, agyon hordott sz4r.


Gardróbcsere-

Rengeteg kamu profilos van, akik külföldi oldalakról vagy facebookos csoportokból töltenek le lépeket és azokkal hirdetnek. Sok az átverés.

Sokan túl árazzák a cuccaikat. Pl webshopban 20.000-ért rendelhető az adott kabát, de ő 30-40-ért árulja mert annyiért vette annak idején.


Vatera, facebookos csoportok -

Még egyszer sem vertek át

2017. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!