Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez miért van? Valaki eltudná...

Ez miért van? Valaki eltudná magyarázni?

Figyelt kérdés

Nahát az van, hogy a Deichmann honlapján kinéztem egy bokacsizmát. Eddig minden szép és jó, úgy döntöttem, nem rendelek az online shopból, mégis inkább jobb lenne felpróbálni, ezért elmentem a legközelebbi Deichmann üzletbe. Csakhogy a boltban még a fele (!!) sem volt kirakva azoknak a bokacsizmáknak, amik fent voltak a honlapjukon. Többször át néztem a sorokat, és végül üres kézzel kellet kijöjjek, legnagyobb csalódásomra.


És egyszerűen nem értem, hogy ez miért van... Esetleg valakinek van valami ötlete. hogy ezt miért csinálják? Más boltokban is előfordult már ilyesmi?


Nyilván nem dőlt össze a világ amiért nem tudtam megvenni, de eléggé ideges vagyok, amiért tök feleslegesen elmentem...



2017. aug. 22. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Kevés a hely a boltban

Amúgy megrendeled, ingyen vidzik és ha nem tetszik beviszed a boltba és elálsz a vásárlástól

2017. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden boltban ez van, hogy van ami csak online elérhető vagy egyszerűen nem fér be, ezért csak rendelni lehet a boltba, amit pár napon belül kiszállítanak.
2017. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kár :( Majd megvárom azt, hogy nem lesz kint a 8 millió leárazott szandál meg papucs, akkor majd hátha rákoncentrálnak a szezonos cipőkre.
2017. aug. 23. 09:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az eladót hogy ez és ez a cipő kint van-e valamelyik boltjukban vagy tudnának-e hozatni neked, én jártam úgy hogy kinéztem egy cipőt de nem volt a méretemben, megkérdeztük az eladót aki azt mondta nincs nekik de a város egy másik boltjában van egy, menjünk oda addig elteszik nekünk.
2017. aug. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BulmaSwan ***** válasza:
Deichmann oldalán van Online Exclusive cipő, tehát azt csak rendelni lehet. Én is ma tudtam meg, mikor kinéztem egy cipőt, még vacilálok, hogy megmerjem-e rendelni.
2017. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, ezt például én sem tudtam! :O Köszi, hogy szóltál :)
2017. aug. 26. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!