Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyi kabátotok...

Lányok nektek mennyi kabátotok van? Szerintetek mennyi a normális? Őszi-téli-tavaszi, miből mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
4 oszi/tavaszi (farmer,bor,egy sima atmeneti es egy ami inkabb egy oriasi pulcsira hasonlit), 2 teli es egy kulonlegesebb,alkalmi kabatom van. Szerintem ez pont eleg,nem is egyszerre vettem oket es van,ami tobb eves darab.
2017. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1 téli, 1 vastagabb és 1 vékonyabb átmeneti. Kevés szerintem, idén veszek is újakat.
2017. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Télire 1 "játszós", amiben lehet menni kirándulni, vagy horgászni meg nem félek összekoszolni. 1 másik vastag, a nagyon hideg napokra, egy szövetkabát mikor nincs annyira hideg. Meg egy elegánsabb szőrmés, amit nem nagyon hordok mert ajándékba kaptam és nem akarom tönkretenni.

Őszre, tavaszra, hideg nyári estékre 2 farmer dzseki, 1 vászon. Meg 2 bőrdzseki, egy elegánsabb meg egy utcai. Azt hiszem ennyi.

2017. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy leheletvékony vízlepergető kabátom télire és egy szövetkabátom, ami már legalább hat éve nem volt rajtam, mert nem voltak elég hidegek hozzá a telek. Tavasszal és ősszel nincs szükségem kabátra, szeles napokon elég egy béleletlen blézer.
2017. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 téli, 1 farmer, 1 eső, 2 átmeneti.
2017. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így meg nem mondom pontosan, kb 4-4 téli és átmeneti. Ha már nem nősz tovább, nyugodtan beruházhatsz több stílusra is (kimondottan hidegre való bélelt kabát, elegánsabb, stb).
2017. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 téli szövetkabát (egy szürke és egy fekete)

egy őszi/tavaszi melegebb padlizsán színű szövetkabát

egy átmeneti vászonkabát

egy krémszínű ballonkabát

egy krémszínű vékony vászondzseki


melegebb időben, kora ősszel blézereket hordok


szerintem az ideális 2 téli kabát, az egyik a hétköznapokra, a másik lehet egy kissé elegáns, egy átmeneti, melegebb őszi/tavaszi kabát és 1-2 vékonyabb darab (farmerdzseki, ballonkabát, bőrdzseki)

2017. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
van vagy kb 20 kabátom, de ez már annyira sok hogy majdnem egy egész szekrény kell nekik... szóval ez már a nem normális kategória :/ túl jó cuccokat találok mindig turiba és hazahozom... amugy 4-5 elég szerintem. egy téli, átmeneti szövet, bőrdzseki, és egy bomber...
2017. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 bőr, de ebből igazából kettőt hordok

1 vékony szövet

2 térdig érő átlagos munkába járós

1 rövidebb irha

2 hosszú, alkalmi

2017. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2 farmer kabát,egy téli,átmenetiből 3,egy bunda és szerintem 7 ig normális 8-tól már picit sok.
2018. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!