Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha a szoknyába...

Mit csináljak ha a szoknyába beleakad a cipősarok?

Figyelt kérdés

Lakodalomba megyünk, vettem egy szép maxi szoknyát és egy tűsarkú hozzáillő cipőt.Felvettem itthon együtt, és a cipő sarka minden lépésnél a szoknya aljába beleakad, majdnem kiszakítja, és majdnem elesek benne.

Ezeket is alig találtam, visszavinni már nincs se időm, se a blokk nincs meg.



2017. aug. 24. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajtasd fel a szoknya alját varrónővel!!??
2017. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a legaljába akad bele, hanem lépéskor, lépcsőn járáskor feljebb. Direkt hosszút vettem, az állása miatt nem igazán néz ki jól ha levágatok belőle 15 centit.

Mindegy, ha ötlete nem lesz senkinek, vagy másik cipő kell, vagy másik szoknya.De hátha járt így valaki, és kitalált valamit.Sokszor nagyon ötletesek az emberek.

2017. aug. 24. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javítsd az egyensúly reflexeidet, vagy gyakorold az elegáns esést :D
2017. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bármikor megemelheted a szoknyád, kivéve sima sétáláskor, akkor kicsit fura. én mindig ezt csinálim, ha bárhogy útban van.
2017. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elejet valahogy kibirod, a lagziban mezitlabazol.
2017. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, meg kell emelni lépcsőn ha beleakad. Én is jártam már így, és ez a tuti recept:) Viszont ha sima járásnál is beleakad akkor túl hosszú.
2017. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, akkor más is járt már így.A privát üzeneteken jót nevettem,férfiak egyedi ötletein.
2017. aug. 27. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!