Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha varrott, foltozott...

Ciki, ha varrott, foltozott farmernadrágban járok utcán?

Figyelt kérdés

Elszakadt a farmerom és édesanyám varrt rá egy foltot,igaz hogy a farmerom világosabb kék és a foltot egy sötétkék rossz farmerből varrta rá,tehát jól látszik a különbség.

Pólómban is van ami elszakadt és meg van varrva.


Ne azzal gyertek,hogy nincs pénzem egy másikat venni,mert van,ugyanis elfogadható a fizum és egy póló is 1.800 körűl van egy farmer pedig 5.000 körűl ,tehát elfogadható áron vannak,többet is tudnék venni simán csak mostanában úgy vagyok vele,ha javítani lehet javítjuk.


Testvérem azt mondta,hogycez ciki.


Szerintem pedig nemigen ugyanis szerteszét szakadt farmerokban jár sok fiatal,tisztára szakadt a térdénél,térde teljesen kilátszik mindkettő, végig van a térdénél szakadva kb. 20 cm hosszan,ez a divat,meg olyan szaggatott nadtágok vannak divatban amik még 5 éve sem voltak. Úgyhogy szerintem az én farmerom ahogy leírtam meg varrott pólóm ehhez képest majdnem semmi.


Kíváncsi vagyok itteni emberek véleményére is,mert ha tényleg ciki,akkor ledobom és veszek újakat.


Szerintetek ciki ez a varrott,foltozott farmer dolog hordás meg varrott póló vagy nincs vele gond?



2017. aug. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele gond, 80-as évek vége, 90-es évek elején divatja is volt. Emlékszem egyszer az anyámmal az egyik farmerem fenekére, egy farmer anyagból készült tenyeret varrattam xd
2017. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem az, legalábbis az intelligens gondolkodású emberek szemében nem.


Az sokkal nagyobb gond, amikor sok ember puszta sznobizmusból, vagy "mert megtehetik", könnyed mozdulattal kidob könnyen megjavítható, vagy akár hibátlan, csak éppen megunt dolgokat.


Ha az alkalmi öltönyödön lenne folt, arra azt mondanám, ciki. De hétköznapi ruhákat megbecsülni, megjavítani inkább dicsőség!!

2017. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az a ciki, hogy emberek képesek fennakadni azon, hogy ki miben jár.
2017. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 28F, ha esetleg számít ez
2017. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám foltos ruhát hordott szinte mindig. Ő volt a falu leggazdagabb embere és már 20 évesen saját lakást vett nekem.
2017. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, egyáltalán! :)


Nekem is mindig szerte széjjel szakadoznak a farmerjaim, de az a minőségük miatt.

Úgy volt, hogy nem akartam drága farmert, mert én biztos voltam benne, hogy 15 centit legalább növök még.(Sokáig ezért nem vágattam le az aljukat.)

Na, ez a veszély nem fenyeget...sajnos.

2017. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám, mert más az, amikor egy szakadt nadrág nem csak egy helyen van kiszakadva, hanem direkt olyan. És az, hogy egy helyen van egy sötét folt, az nem esztétikus. Ettől függetlenül ha meglátnálak az utcán, magamban megjegyezném, de nem érdekelne. Bár neked nem azért van ilyen farmered, mert nincs másikra pénz, de ezt nyilván nem tudnám ha nem írtad volna ide. Átfutna az agyamon, hogy nincs miből de nem érdekelne. Nem a ruhái alapján kell megítélni egy embert, és nem gondolnám cikinek. Aki fentakad egy ilyenen, az nem normális.
2017. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"direkt olyan" egyrészt attól még szakadt, másrészt a kérdezőé is direkt foltos, nem véletlenül esett rá a folt, hanem szándékosan rávarrta :D
2017. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!