Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy fekete mini ruhám,...

Van egy fekete mini ruhám, milyen alkalomra hordhatom?

Figyelt kérdés
Comb alá ér, ülni még tudok benne anélkül, hogy villantanék, de táncolni már nem biztos. Az a baj, hogy a csípőmnél és a vállamnál egy-egy kis háromszögben necc réteg van benne, tehát lyukacsos és átlátszik ott a bőröm, ezért a színházat elvetném emiatt. Közepesen mélyen dekoltált, de kicsi a mellem, így összességében kulturált hatást kelt. Csak a necc réteg zavar. Sose volt még mini ruhám, nehéz az én méretemben csinos, elegáns ruhákat találni (túl pici, gebe és lapos vagyok az európai XS-hez), de ez jó volt rám, és megvettem pár éve. Viszont elkezdtem picit hízni, és jó lenne hordani, amíg beleférek. :D

2017. aug. 25. 08:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Képpel könnyebb lenne :)


De amúgy szerintem ez inkább fiatalos-bulizós-szexiskedős kategória, mint kulturált. Esetleg randihoz.

2017. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
2017. aug. 25. 09:22
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb bárhová
2017. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút nem vészes az a necc réteg sem mert elég kicsi így akár színházba is felvehetnéd vagy valami kicsit igényesebb szórakozóhelyre vagy akármilyen eseményre ahol ki kell jobban öltözni. Nem tűnik annyira rövidnek, szerintem táncolhatnál is benne :D Bár nem tudom, hogy szoktál táncolni lehet nincs igazam ha valami nagyon extrém stílusban tolod :D
2017. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szép ruha, tényleg kultúrált hatása van.

Magasnak látszol, biztos ezért tűnik kicsit rövidnek. De szerintem randira, vacsorára, színházba is jó lehet. Szülinapra, névnapra akár.

2017. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
158 centi vagyok. :) Köszönöm szépen a bíztatást, én se tartom annyira vészesnek, csak azért mégis illik/nem illik megjelenni necces ruhában egy színházban, az itt a kérdés. A latin táncokat szeretem, jó sok csípő és lábmozgás, félek, hogy a nyakamban kötne ki a végén. :D Szeptemberben esküvőre vagyok hivatalos, ez a ruha a B tervem. Az eredeti terv inkább "bájosnak" mondható, 20-as évekre hajazó koktélruha, pörgős szoknyával. Ez a fekete inkább üldögélős-álldogálós fazon. Eredetileg az alján is volt egy necc réteg, azt levetettem, így sokkal elegánsabb, csak hát mini lett belőle ezáltal. :D
2017. aug. 25. 11:57
 7/20 anonim ***** válasza:
33%

Eskuvore nem illik feketet felvenni. A menyasszony helyeben at is oltoztetnelek, ha ebben jonnel oda.

Egyebkent barhiva felveheted. En ebben meg temetesre is elmennek siman.

2017. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyújt a tükör, mert minimum 165cm-nek néztelek :D

Fenébe a hülye szokásokkal, az én esküvőmön felőlem fehérben is lehet valaki. Csak ne hosszú ruhában :D

2017. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Szeretlek, gyere hozzám feleségül.


Másodszor: Durvábbra számítottam (mocskos férfiagy), ez valóban kulturált, mehetsz benne színházba is :)

2017. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Foglalt vagyok és hűséges, de köszönöm a bókot, aranyos vagy! :D


Igen, a színe a másik ok, ami miatt az esküvőre elvetettem, max. egy fehér boleróval venném fel. A másik ruhám, az "A" terv fekete-fehér pöttyös.

2017. aug. 25. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!