Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szoknya egy 13 évesnek...

Ez a szoknya egy 13 évesnek iskolába? Okés?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 25. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze :)
2017. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szuper
2017. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, valami iszonyat rövid darab lesz. De ez még szép és elegáns is! Hord bátran!
2017. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó😍
2017. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Juuuuj, nekem is van egy ilyen szoknyám, csak lilás-rózsaszínben és imádom, hordd bátran, nagyon szép!😘 15/L
2017. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen szoknyám,szerintem nyugodtan hord.Jól lehet kombinálni és aranyos darab.
2017. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem túl sok? Szüleim azt szokták mondani az iskola nem a divatról szól
2017. aug. 25. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a sulitól függ. Ha ott nem szólnak a szoknyáért, akkor nincs vele baj. Bár mivel térd alá ér, így szerintem nem is szólhatnának érte. Inkább ilyet hordj, mint pár korodbeli, aki már most miniszoknyában meg haspólóban rohangál.

A suli meg nem a divatról szól persze, de attól még miért ne hordhatnál olyan ruhákat, amikben jól érzed magad? :) Most kezd kialakulni a saját stílusod, ez pedig egy fontos dolog.

2017. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, a suli valóban nem a divatról szól, de az öltözködés az önkifejezés egyik eszköze, nincs azzal baj, ha foglalkozol ezzel (keretek között persze, de az írásod alapján nem olyannak tűnsz, aki átlépné ezt a keretet). Nyugodtan vedd fel, aranyos szoknya.
2017. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az önmegvalósítás fontos dolog az életben. Számtalan pozitív hatása lesz, ha megéled, akár egy adott outfittel is:)

És persze a komfortérzetre is pozitív hatással van, hogy egy neked tetsző darabban mutatkozol. Képzeljük csak el, ha feszengni kellene a suliban, módfelett kellemes lenne mi?:D Szóval nem értem ezt az iskola nem divatról szól szövegeket.

Egyébként igényes darab:)

2017. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!