Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudom helyettesíteni az...

Mivel tudom helyettesíteni az övet?

Figyelt kérdés
a nadrágjaim lecsúsznak rólam, mivel fogytam, de nem szeretném őket kidobni, mert jó minőségűek, és limitált darabok voltak. az övet nem viselem el, valamivel tudnák helyettesíteni? a normális válaszokat, előre is köszönöm!
2017. aug. 26. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nadrágtartó, vagy varrd összébb... De mi az, hogy nem viseled el az övet?
2017. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kényelmetlen számomra
2017. aug. 26. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Mert nem tudod viselni, és mert nem adsz időt rá a testednek, hogy megszokja.


Helyes viselés: a nadrágot felhúzod a derekadra, és ott annyira húzod meg az övet, hogy ne legyen szoros. Ennek a folyománya az, ami itt is szokott kérdés lenni néha, hogy a fiúknak miért látszik ki egy kicsit a boxer a derekuknál. Ugyanis a nadrág a lazán meghúzott övvel lecsúszik a csípődre, ahol a csípő megtartja, mert szélesebb, mint az öv. Tehát a helyesen viselt öv nem azáltal tartja a nadrágot a helyén, hogy a test köré szorul, hanem azzal, hogy a csípőcsont tetején megáll.


Azaz a helyesen viselt öv sosem szoríthat, nem ez a funkciója.


Másrészt: ha ritkán viselsz övet, kezdetben, 1-2 napig estére derékfájdalmat okozhat, főleg, ha szövetnadrággal viseled. Ezt még akkor figyeltem meg, amikor taknyos kölyökként csak az ünneplőhöz volt rajtam öv.


De ha állandóan kezded viselni, 1-2 nap után a gerinced hozzászokik a plusz állandó súlyterheléshez, amit az öv okoz, és a fájdalom megszűnik.

2017. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3: ez így szép és jó, de láttál te már pocakos pasit? Náluk a csípő nem fogja megtartani az övet, mert nem az a testük legszélesebb pontja.
2017. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy nekem nem csipő nadrágjaim vannak, hanem magasított derekú, és elég hülyén néz ki hogy az ülepük lejjebb van mint kéne:/
2017. aug. 26. 12:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Látod, ez is azt igazolja, hogy nem értetted a csíziót eddig. :)


Nem baj. Előbb utóbb veszel majd új gatyát, és akkor már tudni fogod. :)


Ezeket meg tudod tényleg nadrágtartóval is hordani, bár csak inggel, amúgy hülyén nézne ki

csak jól válassz nadrágtartót, mert egy jó választás lehet szexi és férfias is, de egy rossz viszont gyerekes és komolytalan.

2017. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 igen. viszont van egy olyan gyanúm, hogy a pocakosnak viszont nem lenne baja az övvel, mert egy pocakos ember eleve hozzá van szokva némi diszkomforthoz, amin az öv már nem sokat változtat.
2017. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok
2017. aug. 26. 13:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor más típusú övet próbálj, esetleg ami nem olyan merev.
2017. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

Ja, én végig azt gondoltam, te is srác :) bocsi


hát, akkor meg neked számtalan opció a rendelkezésedre áll, bár abban, hogy mi divatos, mi nem, pasi lévén, nem vagyok otthon :)


de tudom, hogy vannak textilből készült övek, láttam már olyat is, hogy valaki valami selyemkendő szerű dolgot használt öv helyett, hordhatsz kantáros nadrágot, egyberuhát,

de egy nő esetében még az sem gáz, ha gumis derekú a nadrágja


szóval számtalan lehetőséged van :)

2017. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!