Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vateráról cipőt rendelni...

Vateráról cipőt rendelni megbízható?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tetszik az Adidas Superstar. Mivel nem anyukámék nem adnának érte 25.000 forintot, ezért gondoltam rendelek, itt olcsóbb. Láttam a vaterán, hogy 6000 forintért is lehet rendelni. Ez megbízható, úgy értem hogy:

-megérkezik az áru, amit rendelek?

-a méret jó szokott lenni, nincs elszámozva?

-a képek valósak, új cipőt küldenek vagy valami használtat?



2017. aug. 26. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyenapotban árulja/-ják, de megérkezik az áru, a méret jó csak egy baja van, hogy egy nagy hamísított sz*r. 6000Ft-ért nem tudsz venni superstart hacsak nincs agyonhasználva. Szóval azt mondom, hogy ne vedd meg amíg nem láttál legalább egy blokkot róla. 100%, hogy hamisítvány 6000-ért.
2017. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget
2017. aug. 26. 22:30
 3/12 anc ***** válasza:
Én egyszer rendeltem egy új kamu converse cipőt (a vásárláskor tisztában voltam vele, hogy replika) 6000-ért, az teljesen oké volt, megérte a pénzét. :D Úgy nézett ki, mint az igazi! Szerintem csak annyit nézz meg, mielőtt rendelsz, hogy milyen értékelései vannak az eladónak - ha minimum 98%, akkor nem lesz gond.
2017. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja oké, köszi😀
2017. aug. 31. 14:34
 5/12 anc ***** válasza:
Szerintem a replika cipők is lehetnek jó minőségűek. Én is vettem már nem eredeti Nike cipőt és egészen jól bírta. :) Ha Vaterán az eladó 98%-os értékelésű akkor már majdnem biztos, hogy az áru, amit hirdet jobb minőségű. Érdemes figyelni az értékeléseket. :)
2017. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. szept. 19. 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg azóta is ezen vacillalsz?
2017. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen😃
2017. dec. 2. 11:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyit vacillal rajta, akkor inkább ne rendeljen. Képzelem szegény eladó, mennyi üzenetet kapna tőle, amíg nem érkezik meg a cipő.... hogy akkor biztos megerkezik e stb. Kimeld meg a vateras eladókat saját magadtól.
2017. dec. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Talán te szívesen adnál 6-7 ezer forintot egy olyan cipőért, ami a végen kiderül, hogy nem is ilyet szerettél volna? Egyáltalán nem vagyok kíváncsi az "Adidax" és hasonló feliratú cipőkre.

És te pedig inkább a kérdezőket kíméld meg válaszaidtól. A közösség nem kíváncsi ilyen válaszokra.

Köszönöm!

2017. dec. 11. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!