Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szerintetek mi jobb egy...

Fiúk! Szerintetek mi jobb egy lánynak, magassarkú vagy tornacipő? (L/14)

Figyelt kérdés
tudom hogy igazából a magassarkú a nőies de mostanába mindenki tornacipőt hord...kiváncsi vagyok mit gondolnak erről a fiúk
2010. máj. 25. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

na erre én is kíváncsi vagyok...ugyanis magassarkút ÉS tornacipőt is hordok, mikor mihez van kedvem!='D

14/L

2010. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
sohaaaaa ha én meglátnék barátnőmön egy magassarkút akkor levenném a lábáról és az első kukába belevágnám...rühellem...szerencsére barátnőmnek se tetszik a magassarkú
2010. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

minden ember másként gondolja, a fiatalabb ,tínédzser korú fiúk inkább a sportcipőket,csukákat kedvelik egy lányon.Az érettebb, fiúk, vagy már felnőtt férfiak pedig a magassarkút.(persze ez sem mindnekire igaz).én lány vagyok,tudom fiúkat kérdeztél,de amikor én ennyi idős voltam mint te ,akkor csak converse-t,meg különféle tornacsukákat hordtam,mert ennyi idősen sztem az a tuti,És a fiatal fiúknak is jobban tetszik.Most már szinte csak magassarkúban vagyok.De amúgy ne hallgass senkire! ha neked a magassarkú tetszik,akkor vedd fel, azt ha pedig a sport cipő akkor meg azt!

18/L

2010. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
lapostalpú, vékony, alacsonyépítésű cipő
2010. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azért a rusnya konzerv és a tűsarkakon való botladozás között van átmenet.... ez a 2 véglet.

Nekem inkább magassarkú, de nem kell szenvednie a lánynak, mert a kisebb sarkú cipők vagy a kerekorrú szinte lapod cipők is nagyon helyesek.

Csak ne a konzerv cipőt, mert az nálam mondjuk kizáró ok lenne, akármilyen helyes is a lány.

Igaz én már nem tini vagyok, hanem 25 éves.

2010. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%
14 évesen minek neked magassarkú? Szerintem egyébként tornacipő, sokkal kényelmesebb. Magassarkúban csak a csitrik járnak hétköznap, meg suliban.
2010. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!