Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimibe ilyen hátizsák?

Gimibe ilyen hátizsák?

Figyelt kérdés

Az egyik bátyám folyton azt fújja, hogy ki fognak nevetni miatta, meg vettem volna inkább kézitáskát. Most megyek kilencedikbe, gimis leszek, tehát inkább hátizsákot szerettem volna a sok könyvnek. Vélemények róla? Nagyon ciki??

[link]

Az enyém is hasonló



#iskola #gimnázium #ciki #hátizsák #Iskolatáskaiskola
2017. aug. 30. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
egyátalán nem ciki
2017. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szia! Én is most megyek gimibe,szerintem jól néz ki, nem fognak piszkálni főleg ,hogy már nem ovi ahol beszólnak még hozzá ha nem is ismernek.
2017. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ó, nekem kifejezetten tetszik :) Tuti hogy nem fognak érte cikizni. Hordd büszkén!


18/L

2017. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Gimiben már senkit nem izgat, milyen táskád van amúgy, majd meglátod. :D
2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyet akartam venni nyolcadikba. Igaz, megláttam egy másikat, de egyáltalán nem tartottam volna cikinek
2017. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem tojod le, hogy ki mit gondol?
2017. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tök jól néz ki szerintem!

Kézitáskát?? Pff... Hát azt nagyon rossz cipelni, ha nehezek a könyvek... A hátizsák a legkényelmesebb.

2017. aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat☺️ Nekem is tetszett a ez a táska, csak a tesóm annyit szemétkedett, hogy elbizonytalanodtam egy kicsit.
2017. aug. 31. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak is ilyen van kilencedik óta és most kezdjük a tizenegyediket. Senki nem piszkálta érte:)
2017. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!