Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Maxiruha évnyitóra jó lesz...

Maxiruha évnyitóra jó lesz ma? 12l

Figyelt kérdés
2017. szept. 1. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Sötétkék szoknya, fehér blúz legyen rajtad.

A maxiruha különben is meleg lesz, de ne is különcködj!

2017. szept. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Sztem se érdemes különcködni.

Sima fekete szoknya és fehér blúz. Úgy tudom ez az előírás.

Tegnap láttam egy lányt évnyitóra menni olyan asszimetrikus ruhában ami felül fehér volt alul meg fekete.

Arra gondoltam hogy biztos nem bírja ki hogy ne feltűnősködjön és akár egy napra is, de belesimuljon a tömegbe.

2017. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Sokszor arról is szó van hogy a szülő és a gyerek az utolsó pillanatban konstatalja hogy a pár hónapja még jó ruha kicsi lett. És talán nincs idő arra hogy 3 boltot korbejarjanak.

Az én 4.es lányom egyberuhaban ment de nem azért mert nincs más hanem így akarta. Fehér a felső része az alja csipke fekete és van a derekán kötő. Olyan mint ha 2 részes lenne de egy.

Mivel rendszeresen azt látom h a diákok kb fele farmerben, bermudaban de melegítős gyereket is láttam már, így szerintem semmi gond azzal ha valaki nem a szabályok szerint de azért ízlésesen öltözik fel. Egy maxiruha lehet nagyon csinos és elegáns ha nem strandpapuccsal veszik fel....szóval vedd fel bátran.

2017. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért az nem ilyen egyszerű, iskolától függ. Általánosban én már kaptam beírást azért mert nem ünneplős cipő volt rajtam, hanem fekete sport cipő. Nálunk középiskolában is nagyon komolyan vették a szabályzatot, ha valaki hétköznap rövidnadrágban vagy pántos felsőben volt, akkor beküldték az igazgatóhoz, de volt akit egyenesen hazaküldtek és beírták igazolatlannak. Ez egyébként a fiúkra is vonatkozott, ők sem hordhattak 3/4esnél rövidebb nadrágot. Egyébként én hülyeségnek tartom ezt és nyilván egy beíráson sem múlik semmi, de azért jobb, ha nem erről jegyeznek meg a tanárok. Ha nincs más, akkor egyberuhát is húzhatsz, de célszerű inkább a szokásos fekete szoknya+fehér blúz kombinációt választani.
2017. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!