Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok rendelni Supreme...

//Anonymus// kérdése:

Honnan tudok rendelni Supreme (Louis Vuitton) pulóvert?

Figyelt kérdés
Elég rég óta szeretnék venni de eddig sehol se találtam.

2017. szept. 2. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Supreme oldalán? Istenem xD
2017. szept. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de flegma valaki..csak az a baj h az oldalon nincsen de ha te megtalálod a linkjét dobd már ki legyszi
2017. szept. 2. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel limitált darabszám ezért sehol...max resellerektől! Remélem tudod hogy kb 200£ az eredeti boltban! Resellertől csak drágább!
2017. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tesom....most egy sulreme LV pulover alsohangon 2000USD

Szoval sok sikert

2017. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátom...most néztem e-bayen a box logós pulcsi röpke 8000$...
2017. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Geec mar bocs xd tudtam h draga de hogy ennyire azt nem..mind1 azert koszonom a felvilagositast. :D
2017. szept. 4. 00:02
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Huuu de el vagy tevedve baratomxdddd Te szerinted hol fogsz LV vagy barmilyen desinger cuccot kapni olcson? Azt se tudod mi az de azert kene, mert lattad valami szutyok nyekergos rapperen vagy hypebeasten. Arrol nem is beszelve hogy eleg limitalt szoval biztos megvan vagy fel misi (nem kell beszolni csak saccoltam nem neztem utanna). Imadom hogy ez a fszsag is kezd terjedni Magyarorszagra, alig varom, hogy nemsoka fake Gucci LV Bape Supreme Yeezy cuccokba futkorasszanak a kis kocsogok.. Igy is lattam mar a multkor Westendben 2 boxlogos poloval suhancot +olyan bape pulcsiba amirol 50 meterrol sutott, hogy valami aliexpresses szar, azthittem fejest ugrok a tetorol, mert nekem egett a pofam. A magyar atlag embernek nincs erre penze, torodjetek mar bele, de meg az atlag felettinek sem. Kiveve ha nem kerestek havi 4 miskat. De konyorgom soha ne forduljon meg a fejedben kamu cuccokat venni, rosszabb mint a kinai neonzold surrano eskuszom..
2017. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Drága, és gyerekes cuccok. 18 fölött remélhetőleg senki sem fogja hordani őket.
2018. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!