Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik nike cipőt vegyem?

Kacsa Tibor kérdése:

Melyik nike cipőt vegyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig csak úgymond low-budget cipőket vettem (7-8 ezres kategória), viszont ezek 3-4 hónapnál többet nem igen bírnak. Szeretnék "beruházni" egy nike cipőre, viszont nem tudom, hogy melyik lenne számomra az ideális. Tudni kell rólam, hogy relatíve sokat sétálok (átlagban napi 4-5 km). Emiatt olyat szeretnék, aminek elég vastag a talpa, esetleg ütéscsillapító hatású. Dechatlonban vettem fél éve egy Kalenji márkájú szabadidő cipőt, az valami hihetetlen kényelmes, és egy álom benne járni, viszont azt utcára nem venném fel, plusz inkább csak nyárra jó.



2017. szept. 3. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ár-érték arányt kell nézni a cipőknél. Én a helyedben az Asics Gel-Lyte 3-mat, vagy Adidas UltraBoostot vennék ha kényelmes és tartós cipőt szeretnél.
2017. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nike Roshe Run, Air Max, Adidas Ultraboost :D
2017. szept. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!