Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmész még otthonról szandálba...

Elmész még otthonról szandálban, vagy most, hogy hűvösebb van, már viszavetted a zárt cipőt, zoknit?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Felveszem bár nem a szárított hanem a normális szandalokat amik nem csak 2 pantbol állnak.
2017. szept. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Saru akart lenni...
2017. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én most ilyenben járok:

[link]


Szóval nem teljesen zárt, de nem is nyitott szandál. És hosszúnadrág + harisnyazoknival veszem fel.

2017. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Balerina cipőben járok ebben az időben. Még nem fázik a lábam, amint így lesz, váltok bokacsizmára.
2017. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Balerina, de hosszú nadrággal még a szandi is jöhet :D
2017. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hat itt napok ota nem lehet tudni, hogy mikor szakad le az eg, fuj a szel, hideg van. En mar nem merek szandalban elindulni. Egy feher bor, puma sneakerben jarok.
2017. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Rajtam ma már bokacsizma van. :d
2017. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én még elmegyek szandálban mezítláb, bár én egyáltalán nem vagyok fázós. De nagyon kevés más lányt látni már így, ezért is tettem fel a kérdést :D
2017. szept. 7. 14:38
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem ha a lábam fázik, akkor mindenem, szóval már jó pár napja nem volt rajtam szandál. Mondjuk nálunk jelenleg 15 fok van kb, szóval zárt cipőben járunk.
2017. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is 15°C van, és szemerkélt az eső, szóval zárt cipőben mentem ma. (sportcipőt szoktam felvenni.)
2017. szept. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!