Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek nekem ilxyen cipőket?

Linkelnétek nekem ilxyen cipőket?

Figyelt kérdés

Olyan cipőt keresek őszre, ami elegáns, nőies, kényelmes és lehetőleg lapos talpú, mert sokat sétálok és vezetek benne. Eddig mindig sportcipőben jártam ősszel, de jó lenne mostmár valami nőcisebb, de mégis fiatalos vonal. Köszönöm!


23/L


2017. szept. 7. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én őszi cipőben, ami lapos, és nem balerina, még nem láttam csinosat. Ezek azért egy fokkal jobban, mint a sportcipők:


[link]

[link]

[link]

2017. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Egy ilyen cipő pl. nagyon csinos és nőies lenne: [link]

Elegánsabb nadrághoz, szoknyához is kiváló.

2017. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen, stílusodhoz, egyéniségedhez passzoló oxford lenne jó, szoknyához vékonyabb talpú, nadrághoz vastagabb is jó.
2017. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az oxford/dandy cipők lennének jók. Esetleg még a slip-on vagy a különböző bebújós mokaszinok. Deichmann-ba elég jó a választék.
2017. szept. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!