Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri turikban körbenézni?

Megéri turikban körbenézni?

Figyelt kérdés
Nemrég kiszakadt a nadrágom, viszont nincs pénzem újat venni (átlag 5-8 ezer Ft, ami nekem most jelenleg sok). Az lenne a kérdésem, hogy a turkálókban szoktak adni jó áron,jó minőségű, stílusos nadrágokat? (Férfi nadrágot keresek)

2017. szept. 11. 07:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még oda írni, hogy ha tudtok akkor írjatok meg néhány budapesti turit,ahol jó áron adnak nadrágokat.
2017. szept. 11. 07:49
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Győri turiban nem ritkán teljesen új nadrágot szoktam venni 300 Ft/db áron. Ráadásul hazai boltokban olyan jó minőséget eddig nem láttam.

De vadi új és kívül-belül valódi bőr cipőt is vettem többször 500 Ft/db áron. Amit a biztonság kedvéért otthon alaposan kimostam. Nem is az a gond a bolti új kívül-belül valódi bőr cipőkkel hogy 20 000 Ft-nál kezdődik az áruk, hanem finoman szólva valamiért a legpocsékabb cipők kerülnek a boltjainkba. Egyik hibájuk az hogy a két bőrréteg közé nejlon fólia kerül, ami miatt megszűnik a valódi bőrök légáteresztő képessége. Hát a turiban meg nem ilyen kapható, hanem a nyugati termékek közül a legjobbak is kerülnek oda. Bocs amiért még a cipőkre is kitértem, csupán érzékeltetni akartam hogy a bolti új termékeknek azért illene top első osztályú minőségűeknek lennie ha már az áruk az. És ha a turiban meg top első osztályú is kapható bagóért...

2017. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En szoktam turiban teljesen uj, meg a papir cedula is rajta van!, markas ruhakat venni parszaz forintert. Senki meg nem mondana roluk, hogy az turis. Szoval biztosan talalsz, bar vannak nagyon otvar turkalok is. BP-i turikkal kapcsolatban nem tudok segiteni :/
2017. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Hádábam vannak jól, de 3-4ezer körül.
2017. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nezz el a cund a ba ott sokminden le van árazva. 3 ezerért már kapsz jó gatyot ami kitart egy darabig.

En mar vasaroltam sokat turiban de nadragot nem nagyon veszek volt hogy szetment az anyaga meg nehez hogy pont legyen a meretedben is jó, de ha mégis megpróbálod ami jó

Háda üzletek itt sok címkés cucc van rengeteg felsőm van innen foleg és vadi új címkésen vettem meg őket. Az van kiirva hogy nem lehet cserelni de én egyszer olyat vettem meg amin nem láttam hogy folt van és visszavettek valaszthattam masikat helyette.köki terminál,

Ami gagyi a Hagor bizomanyi bolt a Teréz krton ott mindenféle gagyit begyűjtenek emberektől is és én sajnos hazavittem vele a molyt így oda soha többet.

Egyszer egy lány ismerős is mondta hogy miután bebogarasodott a lakásba oda passzolta el a ruháit amiket nem hord.

Ami még jó az a Margit krton egy nagyon picike bolt a villamosnál sajnos a nevét nem tudom.a másik oldalon nem a Trófeánál. Ott minőségibb cucccok vannak.

2017. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
A Hádákban jók szoktak lenni, márkásak, sokszor még címkével. A darabárasra gondolok inkább, bár az árai kicsit elszálltak, de kb. 3000-ért már nagyon jókat lehet kifogni.
2017. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Pesten: humana
2017. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érdemes
2017. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!