Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros gumicsizmahoz mit...

Piros gumicsizmahoz mit tudnek felvenni? Es farmeringhez milyen nadragot es cipot vehetnek fel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Munkásruhát, overált. Hol dolgozol disznótelepen ?
2017. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem en nem ott dolgozom. A gumicsizma szamomra egy nagyon kenyelmes viselet. Tetszenek is. Szerintem az ilyen ember mint pl Te, nagyobb paraszt mint az aki gumicsizmat hord :) mielott jonnel azzal hogy : a ferfiak is megoldjak gumicsizma nelkul az esos idoket vagy hogy csak a parasztok hordanak gumicsizmat , nezz magadba es gondolj arra h rengeteg embert (legalabbis engem) nem erdekel hogy adidas superstart es tovabbi """"meno"""" dolgokat viselsz magadon, mert nem egyedi ! Mintha a star warst latnam ha kimegyek az utcara, mindenki UGYANUGY nez ki....
2017. szept. 11. 23:40
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Igaza van az elsőnek, milyen indokot tudsz felhozni egy gumicsizma városi viselésére ami még ráadásul piros??

Érdekes hogy a férfiak megtudják oldani a beázási problémaikat annélkül hogy égessék magukat.

Ja, hogy a kérdésedre is feleljek piros krumpliorrot javasolnék.😂

2017. szept. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező ne törödj az előzőekkel :) Piros csizmához felvehetsz bármit ami színben passzol hozzá. Pl farmert is. Farmeringgel kapcsolatban : A farmerhez általában minden passzol ezzel meg is válaszoltam a kérdésed :) na meg attól is függ mi van még a ruhatáradban? Mit tudsz hozzá párosítani? Ezt nem tudjuk :)
2017. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Igen, kérdező ne törődj azokkal akik jót akarnak neked és észheztéríteni, hogy ne csinálj bohócot magadból inkább fogadd meg egy másik bohóc tanácsát aki hozzá segít téged hogy mindenki arcára mosolyt csalj..
2017. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem viselsz cipős dobozt? Az tényleg egyedi és nagyon kényelmes is, nem szorít, nem kicsi.
2017. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, sok mindenkinek nem tetszik, eddig se erdekelt hogy valakinek nem tetszik ezek utan se fog :) meg mielott azt hinnetek hogy bele gazoltok ezzel a kis lelkembe ;)
2017. szept. 14. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!