Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara nadrágot kaptam, szerinte...

Zara nadrágot kaptam, szerintetek női nadrág?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, az van bele írva, hogy "Zara man", magyarul férfi, de eléggé nőies beállítottsága van, elég magasan vannak a far zsebei, stb.

Vásárolt már valaki onnan? Segítsetek légyszi.



2017. szept. 12. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az van beleírva, hogy Zara man, akkor férfi nadrág. Ott a férfi ruhák általában kifejezetten szűk szabásúak, nagyon fiatalosak, divatosak, szóval nem olyan, mint egy klasszikus öltönynadrág, inkább fiatalosabbak.
2017. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez tuti férfi nadrág, de ott tényleg annyira szűk fazonok vannak, hogy ha nem nézed mi van beleírva senki nem mondja meg férfi vagy női.
2017. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van rajta slicc, nézd meg a gombolását. Amúgy ha felveszed és jól áll, nem néz ki férfinadrágnak, akkor hordd nyugodtan.
2017. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy a ZARA férfi nadrágjai kifejezetten nőiesek. Nekem is van kettő. Férfin el se tudnám képzelni őket, de kinek mi.
2017. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Slicce is olyan hogy 4 gomb van ott.
2017. szept. 12. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy férfi. Nem kell ezen gondolkodni. Bele van írva!
2017. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ezt a csajt érdekli hogy férfi nadrágot vesz ráadásúl direkt!


Egy szűk nadrág meg kényelmesebb mint egy bő himbálozó és miért ne lehetne elképzelni férfin kedves előttem válaszoló?

Nőkön is van férfi nadrág lásd a linkem, vagy bőszárú! És??

2017. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!