Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő legideálisabb...

Melyik cipő legideálisabb ballagtatásra?

Figyelt kérdés

1. [link]



2. [link]



3. [link]



4. [link]



5. [link]



Csak azért kérdezem mert a tanárnő mondta hogy magassarkút vegyünk.

Már megtanultam 10 centisben is menni nem esnék el de szerintetek mégis milyet vegyek az első és amásodik nagyon nagyon vonz xD csak hát nem tom.... :)


2010. máj. 26. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadikat választanám, nekem az ízlésemhez ez passzol de... Ha neked ezek a platformosak jól állnak / tetszenek (jól állnak alatt azt értem, hogy a stílusodhoz illik) akkor a másodikra szavazok :)
2010. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a ballagtatás annyit jelent, hogy termet díszítetek, az osztályból valaki felolvas, esetleg osztályszinten előadtok valamit. Tehát majdnem mindegy, hogy milyen cipőben vagy, mert a főszerep nem a tiéd lesz. Sőt, lapos talpúban is mehetsz, attól függetlenül, hogy a tanárnő mit mondott.
2010. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van.:)

Amúgy nekem az első kettő tetszik borzasztóan, azokban tuti nagyon szép hosszú lábaid lennének:)

2010. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű az első három cipő, főleg a 2.,bár ballagtatáshoz kicsit sok a platform talp meg a 10 centis sarok is, úgysem rád figyelnek majd.

A lapos is aranyos, de az első háromba szerelmes lettem:) A szandál is nagyon csinos.

2010. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem: 3. vagy 5.

Simán lehet menni a fekete kis balerinába és a ballagás végére te fogsz a legjobban járni, mert nem fog a lábad fájni.

2010. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 vagy az 1. De nekem a 2. nagyon bejön.;)
2010. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14 éves körül vagy, ugye? Akkor ne plattform magassarkú legyen. Bután néz ki egy ilyen idős lányon, akár tud benne menni, akár nem. Vegyél egy sima, fekete, zárt magassarkút. Van belőle egy tucat mindenütt. Keresgélj a nagyobb cipőboltokban.
2010. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a 3. és a 4. való neked (szerintem).
2010. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hol ballagtatsz? ÁLtalánosban, vagy gimiben?

Ha általánosban, akkor tegyél le a platformról egy darabig, teljesen felesleges 13-14 évesen ilyen cipőket felvenni. Tavaly az öcsém ballagásán a nyolcadikos lányokon voltak olyan cipők, hogy csak néztem.

Ha választani kéne, akkor a harmadikat, vagy az utolsót ajánlanám. Itt leginkább csak állnotok és néznetek kell, semmi nagy feladatotok nincsen. Olyat vegyél, ami kényelmes, ne olyat, ami húde csilivili.

2010. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es vok ballagtatok én is ööö nekem a 3.
2010. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!