Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kék (rikítós) lábszárvédőt és...

Kék (rikítós) lábszárvédőt és nagyon nagyon hosszú műszempillát hol találok?

Figyelt kérdés

Végső esetben honlapcímek is megteszik. :) Ja egyébként jövőévi versenyruhához kellenek, tánchoz. És még sehol sem láttam kék lábszárvédőt :( Műszempillát még nem kezdtem el keresni, de várok 1-2 helyet, ha tudtok. Lehetőleg soros legyen, hogy könnyebben fel tudjuk tenni...


Az értelmes válaszolóknak köszönöm! :)


2010. máj. 26. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lábszárvédőt nem tudom hol találsz, de műszempillát DM-ben, ilyen helyeken tuti találsz, mert én is szoktam látni.
2010. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) És a ragasztóból milyet ajánlotok? Mármint van valakinek valamilyen jól bevált márkájú, mert ugye táncolás közben... Nem szeretném ha leesne. Ja és körülbelül mennyibe kerülnek?
2010. máj. 26. 21:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és küldtem neked kis zöld kezet :)
2010. máj. 26. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Rikítós lábszárvédőt szerintem nézd meg a kínaiban, ott szoktak néha ilyen extravagáns színek lenni :)))
2010. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, árat nem tudok, hülyeséget meg nem szeretnék mondani, így rákerestem a neten.

Nézd : [link]

2010. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fodrászkellékesbe menj be a műszempilla miatt ott van ezerféle és még színes is.

Ja és olcsóbb és minőségibb.

Ragasztót féltartósat vegyél, de ha ott elmondod mi a helyzet majd segítenek.

A szempilla 600-1500, a ragasztó 900 forint körül van. De nagyon sok van benne és a szempillát is használhatod még sokszor.

2010. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kínaiban a környékünkön nincsen, de köszike a választ. A fodrászkellékesnek utánajárok.


A honlapon találtam egy pont megfelelő méretűt, de sajnos a színe nem stimmel. Köszönöm a válaszaitokat!

2010. máj. 27. 16:50
 8/8 anonim ***** válasza:

SZuper műszempillákat a Makeup Plázában találsz (magyar webshop). Itt van a legnagyobb választék, gyönyörűek, olcsók, iszonyú jó minőségűek (100% hajból vannak) és van sok extrém is nagyon jó árban. Én itt veszem a legjobb áron a Red Cherry műszempillákat (ez az egyik legjobb a piacon).


Lábszárvédőt sportboltban talán ? :-)

2012. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!