Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vett már valaki a vateráról/te...

Vett már valaki a vateráról/teszveszről ilyen pulóver-kabátnak mondott felsőt? Hosszú, passzentosabb fajta, plüssös a kapucni belsje. Nem szőrmés!

Figyelt kérdés
3500-8000 ft-ig hirdetik, külföldről jön. Az egyik típusú csak fekete vagy szürke színben van és egy napszemüveges koreai lány sétálgat benne, kávét iszogatva. Cipzáros. A másik amelyik érdekel hasonló fazonú, van piros,bordó,fekete,fehér,szürke,barna színekben, a fotón 1-1 kabát vagy egyszerre a hat színű látható. Mindkettő egy méretben kapható. Vett valaki ilyet?Élőben is ilyen jól néz ki? Nem csalódtál benne? Nagyon nagyon tetszik, de sose vettem netről,próba nélkül ruhát. Mást se nagyon! Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 7. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a visszajelzéseket, és mérd le magad, hasonlítsd össze az ott leírt méretekkel. Én már sokszor vásároltam neten, többnyire sikerrel (ha meg nem, akkor figyelmetlen voltam méretet illetően)
2011. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első pulóvert amit írtál én is néztem, mert nagyon tetszik, csak nekem drága. :S
2011. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nem találok olyan visszajelzést ami arra vonatkozna, hogy jó volt-e, tetszett-e, tényleg olyan volt-e.... :( A képen egy modellen van a felső és ezért hezitálok. Nem lehet visszavinni, becserélni stb. és nem is olcsó ha nem lenne jó esetleg. Ha az első tetszett, tuti tetszene a másik is :)
2011. nov. 7. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jött mindig, amit a képen láttam... még ebayről is mertem rendelni.
2011. nov. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!