Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor érdemes téli kabátot venni?

Mikor érdemes téli kabátot venni?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy néhány boltban már kirakták őket. Lesznek még, megéri várni Glamour napok kedvezményig (október eleje) vagy addigra elfogynak ?

2017. szept. 18. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:

tél végén, tavasszal.

nem fogynak el, a fast fashion lényege, hogy állandóan (kb. kéthetente) új kollekciókat dobnak ki a boltok, és az árakat nehéz megmondani előre, hétről-hétre változnak.

én a helyedben már nézegetném a kabátokat, és ha találnék ár/érték arányban jót, azt megvenném, esetleg ha olyan boltban találsz kabátot, amelyikben lesz kupon (H&M és társai), akkor én várnék a Glamour-napokig, és az első napján nyitásra mennék, és megvenném kedvezményesen azt a kabátot.

2017. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Pont a H&M honlapján találtam szép kabátokat, megnézem személyesen és máshol is, aztán meglátjuk ! :) Igen, én is bánom, hogy nem tavasszal vettem meg, akkor sok helyen akciós volt de nem gondoltam rá a tavalyi télim meg már niincs jó állapotban, nem húzna ki még egy telet.
2017. szept. 18. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor amikor jót látsz jó áron.

Nem érdemes varni kupon napokig mert jellemzően elfogy addigra vagy nem lesz méret.

2017. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem végül, nem tudom maradt volna-e még, nem volt olcsó, jó lett volna a kupon de nem kockáztattam.
2017. szept. 19. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!