Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz, ha szeretek bulikban...

Nem gáz, ha szeretek bulikban is szolidabban felöltözni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd és a testemet is szeretem.

Most kezdtem el komolyabban dolgozni egy projekten divat/design téren és észreveszem, hogy a legtöbb nő a "kötelező" partikra szépen kidobja a bájait, vagy abszolút visszafogott. Én a második csoportban vagyok álatlában, de nem érzem magam túl nőiesnek így mostanság, viszont "becsicskulni" sem szeretnék.

A legutóbb, mikor így nem éreztem jól magam, ez volt rajtam: arany bokacsizma, fekete skinny farmer, bokáig érő, szürke zenekaros póló, semmi smink csak piros rúzs, a hajam, ahogy felkeltem aztán ahogy fújt a szél.

Most szeretnék a hétvégén kicsit extrázni, a következő az elképzelésem: szép, tiszta, új fehér sportcipő, mom jeans, elől begyűrve egy bordó, kivágottabb, de lenge bársony top, semmi smink, a hajam ahogy esik úgy puffan, nagy fülbevalók.

Mi a véleményetek? Egyből mélyvízbe ugorjak valami igazán szexivel, vagy haladjak csak így?

Homokóra alkat vagyok egyébként és alacsony.

20L



2017. szept. 19. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha elfogadsz egy tanácsot, fehér cipőbe ne menj bulizni mert úgy összeugrálják hogy sosem tudod kitakarítani.


Amúgy meg azt vedd fel amiben jól érzed magad, ne foglalkozz a többi emberrel.

2017. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A fehér marad, nem ilyen vad buli :(
2017. szept. 19. 19:12
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nem vad buliban is rálépnek az ember lábára tánc közben. Főleg hogy hétvégére is esőt mondanak, ami szintén nem kedvez a fehérnek. De a te cipőd, te tudod.
2017. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
fehér cipő jó, ápoltságot kölcsönöz, a koszos emberek járnak sötét cipőben, mert azon nem látszik annyira
2017. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Nem gáz, én legtöbbször egy csinos nadrág-blúz-magassarkú cuccban megyek.

Mondjuk szerintem azzal sincs baj, ha valaki kidobja mindenét, ki hogy érzi jól magát, néha nekem is kedvem van felvenni egy miniszoknyát, de általában én is inkább nadrágban megyek.

Ahogy neked tetszik.

2017. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igazabol ugyanugy fogsz kinezni csak feher edzocipoben. Ha valami extrabb csinosabb dolgot akarsz, az nem azoknal a trottyos farmereknel kezdodik. 22 eves vagyok en is, imadom a divatot, de Guccinal rendszeresen meghal egy angyal, ha valaki ilyet vesz fel :D.
2017. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a Gucci angyalok szerintem az O-Bagektől potyognak az égből
2017. szept. 20. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom, hogy nem érdemes az öltözködés terén mély vízbe ugrani, és nagyon hamar eltérőt felvenni, mint amit megszoktál, mert akkor kényelmetlenül fogod magad érezni. velem csomószor előfordult már, hogy felvettem valami nagyon merészet, és már az odafele úton is azon szenvedtem hogy hogy takargassam magamat, mert meggondoltam magam. :D de amiket leírtál, nekem nagyon tetszenek, biztos jól fog kinézni.
2017. szept. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jo a stilusod.

Abszolut nem gaz,legy magabiztos benne.♡

2017. szept. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek azzal, aki szerint nem szabad egyből a mélyvízbe ugrani. Nem kell kidobnod mindent, csomó olyan ruha meg felső van, ami visszafogottabb, de csinos. Meg egyébként szerintem sok múlik a kiegészítőkön, hajadon, sminkeden, és természetesen a kisugárzásodon.
2017. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!