Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még idén is divatos lányoknak...

Még idén is divatos lányoknak télen a bakancs?

Figyelt kérdés
Tavaly télen szinte mindenki barna bakancsban jart a fiatal lanyok kozul, de en nem talaltam olyat ami tetszene. Viszont most talaltam egy jot, ami le is van ertekelve. Azoktol szeretnek segitseget kerni akik tisztaban vannak az idei divattal. Iden is deivstos meg ez a barna balancs dolog, vagy mar gaz?

2017. szept. 21. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

En harom eve vettem egy barna bakancsot, de meg iden is hordani fogom, sot, meg jovore is.

Ha tetszik, vedd meg.

2017. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Még öt évig lesz divatban. Utána majd inkább a fekete. Aztán a kék pár évig. Aztán megint a barna.
2017. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazán, mármint sokan fogják hordani mondjuk akil tavaly megvették és nem vesznek idénre újat de már nem valami divatos.Inkabn a burgundi,babarózsaszín, ezüst meg ugye a fekete lesz divatosabb.Fazonban sem az a fajta lesz divat amire te gondolsz.Persze ha tetszik akkor hordjad nem kell mindenkinek a divat szerint öltözni
2017. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
És ha a papucs lesz a divat télen, akkor abban jársz majd?
2017. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Neeem dehogy utolso csak erdekel, remelem nem baj😂


Es #3 as nem tudnal nekem linkelni hogy iden milyen fazon lesz a divatos? Mert akkor lehet inkabb oylat veszek.

2017. szept. 21. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Idén inkább bokacsizmás és sneakeres év lesz, de egy-egy klasszik timberland vagy doc martens sose melléfogás.
2017. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom❤ Es a kabatbol idenre nem tudna valaki tanacsot adni?
2017. szept. 21. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Sosem volt az, igénytelen tramplik szokták viselni!

Egy bőrcsizma elegáns és nőies.

2017. szept. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!