Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akik nem követik a divatot/...

Akik nem követik a divatot/ az egyediségre törekednek! Ti felvennétek egy most divatos ruhadarabot, ha tetszik?

Figyelt kérdés
Pl. kockás ing, Vans cipő... Vagy inkább nem?
2017. szept. 22. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én bármit felveszek , ami tetszik , nem érdekel különösebben az emberek véleménye.
2017. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kockás ing nem különösebben divatos, a Vans cipő sem..ezek klasszikus darabok, amiknek most nincs szezonja.

Egyébként mi a baj azzal, ha divatos valami és tetszik egy alapvetően "egyedien" öltöző személynek? Nehezen is kapsz nem divatos ruhákat boltokban, maximum nem elég divatjamúlt darabokat, szóval amik még nem mennek el vintage-nak.

Hagyjuk ezt a ki egyedi ki nem témát.

20L (aki eddig azt hitte, hogy egyedi meg egyedi stílusa van...még mindig van saját ízlésem, de nem próbálok direkt szembemenni a divattal. Magyarországon egyébként a tényleg divatos öltözködéssel kitűnsz, amit az átlag gimis hord, az nem A Divat)

2017. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettes jól mondja, az amit mindenki hord, nem ugyanaz mint a divat. Az előbbit én inkább trendnek mondanám.


Személy szerint felvennék, de kb 80% eséllyel nem tetszik, és 80% eséllyel nem áll jól. De mondjuk nadrágból kb nem is lehet skinnyn kívül mást kapni, még a 60 éves anyám is azt hordja :).

2017. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem a normális női divatra, hanem a „trendre” gondoltam :) nálunk gimiben mindenki ezeket hordja, vagyis a kockás ing tavaly volt menő, a Vans pedig most, de mindkettő tetszik. Viszont nem akarok egy lenni a haspólós-pcsagatyás csajok közül... Kényszeres egyediség, tudom. Ingem van, de nem mertem hordani, mert hát értitek. Köszönöm, mentek a zöld pacsik
2017. szept. 22. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!