Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy ilyen ruhám. Szerintet...

Van egy ilyen ruhám. Szerintetek lehet alá venni hosszúujjú felsőt vagy garbót? Hülyén nézne ki? A hátkivágás miatt is kérdezem.

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 23. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogsz hülyén kinézni, csak arra figyelj, hogy ha nem garbót veszel alá, akkor a ruha pántja alá vagy belülre kerüljön a felső nyaka és semmiféleképpen kívülre, mert az már elég furcsán nézne ki.
2017. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Miért alá akarod? Szerintem be se nagyon fér. Ha pont a te méreted a ruha, akkor szét is szakadhat, meg ki is nyúlhat, hogyha egy alkalomra be akarsz alá tudszkolni valamit. Amúgy szerintem, sima hosszú ujjú pólóval, próbáld ki. Nézd meg, hogy áll, énszerintem valszeg nem mosolyognának meg; akár még azt is hihetnék, hogy egybe tartozik. Nekem amúgy most jut eszembe, hogy nekem van egy olyan kétrészes szettem, ami olyan, hogy egy rövid ujjú fehér póló, és rá egy halványkék ilyen kantáros pólóhosszig érő valami. És tök jól néz ki egyébként tényleg. Szóval szerintem nyugodtan próbáld ki. De akkor talán ne garbóval, ha aká akarod venni. Rávenni meg lehet, hogy úgy is azért talán kicsit furcsa lenne, igen, az már furcsa hatást keltene talán, hogyha rávennél egy garbót.
2017. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom vékony pamutfelsot vennél alá. Azt nyugodtan nem fog hülyén kinezni 😊
2017. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!