Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzletekbe lehet venni...

Milyen üzletekbe lehet venni armani, dior, gucci és egyéb márkás ruhákat?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A Gucciban? Armaniban? Ezeknek a nagy márkáknak saját üzletük van.
2017. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A márkák saját üzletében.
2017. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak a saját üzletükben?Máshol nem?Mert pl armani vagy hugo boss parfümöt sima parfümériában is lehet kapni,ahogyan pl a deichmanba is lehet adidast és niket kapni,amiknek szi tén van márkaboltjuk.
2017. szept. 24. 19:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Parfüm karóra ékszer más. Ruha cipő táska csak saját üzletben.

Esetleg peek & clopenburgban boss ing de rendes választék a markaboltban van.

2017. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudod, akkor valószínűleg nem is engedheted meg magadnak.
2017. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, volt például az Il Bacio di Stile (már bezárt), az se volt márkaüzlet.
2017. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megendhetem magamnak,nyilván nem fogok beöltözni hogy még a bugyim is dior legyen de attól egy-két ruhát meg tudok venni,egyebként meg azt hogy nem tudom,nem értem miért párhuzamos azzal hogy nem engedhetem meg?Nagyon sok tudatlan és tájékozatlan ember szaladgál a luxis verdájához rolexbe...sajnos.Egyébként most feküdtem rá a divatra,szóval elnézést hogy nem tudok mindent ezzel kapcsolatba...
2017. szept. 24. 22:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös.
2017. szept. 24. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Gucci Andrássy út Budapest. Dior legközelebb Bécsben van.

A honlapokon egyébként megtalálod az üzletlistát és árakról is tájékozódhatsz.


De én sem tartom valószínűnek, hogy ezeket megengedheted magadnak, hiszen elég életképtelen vagy, ha a honlapokon nem találtad meg az infókat. Ez olyan kb, mintha pl egy Porschét akrnál venni, de nem tudod hol keresd. :D Szóval hagyjuk már...


Ezek több százezres tételek, remélem tisztában vagy vele.

Egy Dior táska 3000 eurónál kezdődik, ez közel 1millió forint. A ruhák hasonló árban vannak, 500ezer forintot számolj egy pulcsira pl.


Guccinál egy póló 120ezernél indul, táskából a legolcsóbb 280ezer.


Néhány nagy multibrand üzletben lehet kapni Guccit, pl Luisa via Roma vagy Mytheresa. Diort nem vehetsz, csak saját üzletében. Egyébként ajánlom figyelmedbe ezt a két honlapot megnézni (mytheresa.com, luisaviaroma.com), mert képet kaphatsz sok márka termékeiről és árairól.

2017. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pasim szokta venni
2017. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!