Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet már felvenni szövetkabát...

Lehet már felvenni szövetkabátot és garbót vagy még nincs itt a szezonja?

Figyelt kérdés
És csizmát meg bakancsot?

2017. szept. 24. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Szezonja? Hőmérőd nincs?
2017. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Szezon? Nem működik a hőérzeted? És, ha nyáron valami csoda folytán beköszöntene a fagypont körüli hőmérséklet, te akkor is rövidnadrágban mászkálnál?:D

Nem „szezon”, hanem az időjárás és a saját komfortérzetünk viszonya alapján öltözködünk.

Én például még rövidnadrágot viselek pulóverrel. Számomra még kellemes az idő.

2017. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert mindenki pulóverben meg tornacipőben mászkál, esetleg egy vékony dzsekiben. Félek, hogy megszólnak.
2017. szept. 24. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. De ha garbót veszel egy dzsekivel nincs semmi, de meleged lesz. Ráérsz még, most a héten 20 fok is lehet.
2017. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Megszólnak??? A kutyát nem érdekli.
2017. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Jaa, hogy neked ez számít? Hogy megszólnak? Akkor fázzal kedvedre, nem tudok erre mit mondani.
2017. szept. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
A télen-nyáron 32 fokhoz szocializálódott panelosok már télikabátban mászkálnak, láttam rá példát a napokban, nem egyet. Úgyhogy nem te leszel az első, bár én inkább abban bízok, hogy az elkövetkező héten azért jobb idő lesz.
2017. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha fázol, akkor vedd fel nyugidtan, én még csak sima pulcsiban járok meg félcipőben.
2017. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Svájcban élek, szeptember elsejétől hol zuhog, hol meleg van, tegnap reggel megfagytam, délután ugyanaz a szerkó melegített.


Ha reggel kimegyek az emberek egy részén szoknya-topánka-kiskabát vagy rövidgatya, másokon meg télidzseki-csizma, sapka :D


Szóval szerintem ne izgasson, ki mit szól, azt vedd fel, amiben kellemes az idő, de ne fagyoskodj, csak mert Ildi kinevetne ha csizmában mész.

2017. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!