Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a használt...

Anc kérdése:

Mit gondoltok a használt ruhák online vásárolásáról?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok a neten használt ruhát vásárolni? Mit gondoltok róla? Szerintetek mennyire megbízható így "látatlanban" választani? Melyik felületeket használjátok erre: Vatera, TeszVesz, Gardróbcsere vagy más?

2017. szept. 25. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Szia, én már vásároltam így farmert is, felsőt is, nem okozott csalódást. Arra érdemes odafigyelni, hogy nagyon sokan árulnak egyértelműen turkálós márkákat: Next, Gap stb., szóval megveszik a Hádában, kimossák, kivasalják és tripla áron eladják, mintha tényleg Next üzletben vásárolták volna. A fotó is becsapós lehet, konkrétan rá kell kérdezni, hogy van-e rajta kopás, szakadás, mert nadrágoknál a lába között szokott kopott lenni, ami a fotón nem látszódik. Nyilván nem mindenki őszinte, de ki lehet fogni szuper jó, újszerű ruhákat töredék áron.
2017. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gardrobcsere. Néha cserélek is. Eladok és veszek is ruhákat. Amiket utalnak pénzt azt ott koltom el.

Elégedett vagyok. Néha nem úgy áll valami ahogy képzelem de ez mindenhol megtortenhet.

Onnan van Tamaris csizmam, Vagabond koromcipo, Tamaris bokacipom, Desigual táskam, kis cuki bőr oldaltáskám, extravagáns napszemcsim, Mango fulbevalom és sok szuper ruhadarabom.


Egy rossz csere volt, a vadi új csizmamert egy kopott pergő műbőr dzseki jött a hibátlan helyett de az visszacsere folyamata alatt áll. Elvileg ma kapom vissza a postán a csizmam. Én is visszakuldtem a kukába való kabátot. Veszteség volt a dupla postakoltseg....


Ilyenbe is bele lehet futni de ez kb 20bol 1 volt.

2017. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen vásárolok a Gardróbcserén, és 99%-ban nagyon kő tapasztalataim vannak.
2017. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!